نام سايت نام سايت

در قسمتهای آینده ستایش چه میگذرد ؟

ستایش

….

در بیست و پنجمین قسمت از سریال «ستایش» چه گذشته است و در بیست و ششمین قسمت آن چه رخ خواهد داد؟

 

به گزارش برنا، در آخرین قسمتی که از سریال «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی به روی آنتن رفت، شاهد درگیری خانواده فردوس و نادری با ماجرای مرگ مغزی شدن طاهر بودیم.

در این قسمت حشمت برای گفتن این واقعیت که دیگر امکان بازگشت طاهر به زندگی وجود ندارد را به همسرش بگوید.

از طرفی ستایش قطع امید کادر پزشکی از حیات دوباره طاهر را نمی‌پذیرد و با پافشاری بر این که خطوط دستگاهی که به همسرش وصل شده است، حرکت می‌کنند، زندگی دوباره او را حتمی می‌داند.

مادر طاهر در شرایط بد و برزخ گونه‌ای به سر می‌برد به شکلی که نمی‌داند آیا دوباره پسرش را زنده و سالم خواهد دید یا خیر؟! حشمت فردوس نیز مدام از او می‌خواهد این حقیقت که طاهر مرده است را بپذیرد و با واقعیت کنار بیاید.

در بیمارستان به ستایش می‌گویند هیچ امیدی به زندگی طاهر نیست و آن ها تصمیم دارند به زودی دستگاه‌هایی که تنها بهانه زنده بودن طاهر است را از او جدا کنند.

حشمت فردوس نیز با خشم همیشگی خود از پزشکان سوال می‌کند چرا هنوز طاهر را با وجود اینکه ادعا دارند امیدی به زنده بودنش نیست نگه داشته‌اند و آن‌ها پاسخ می‌دهند جدا کردن دستگاه‌ها منوط به اجازه همسر بیمار است. فردوس نزد ستایش و پدرش می‌رود و مثل همیشه می‌خواهد همه چیز را با پول در دست بگیرد.

ستایش قاطعانه جواب او را می‌دهد و می‌گوید تا زمانی که به زنده ماندن طاهر امیدوار است اجازه نمی‌دهد این امید از دست برود. پدر او نیز برای تامین پول جابجایی و نگه‌داری طاهر در بیمارستان جدید تصمیم می‌گیرد خانه‌اش را بفروشد.

بالاخره طاهر با آمبولانس به بیمارستانی خصوصی منتقل می‌شود.

مادر طاهر روزهای بدی را پشت سر می‌گذارد اما انیس عروسش از وضعیتی که با تلاش خود به وجود آورده است، راضی و خوشحال است.
ستایش برای دیدن طاهر عازم بیمارستان است و دوست او به خانه آمده تا هم کودکان او را نگه دارد و هم به پدرش برای جابجایی وسایل در خانه تازه کمک کند.

ستایش دعایی را که برای طاهر برده است پیش او می‌گذارد.

از طرفی عاطفه مادر طاهر برای نصب عکس پسرش به دیوار خانه از خدمتکار انیس کمک می‌گیرد. اتفاقی که باعث عصبانیت و کینه‌ورزی عروسش می‌شود.

انیس با بدترین رفتار و با نواختن سیلی به صورت خدمتکارش سعی در از بین بردن عقده‌های درونی خود دارد. بعد از تهدید کردن او نیز به مادرش زنگ می‌زند.

وجود سرشار از حرص و طمع او با شنیدن خبر ناامیدی قطعی زندگی طاهر، حریص تر می‌شود. او از شدت آز دچار حمله قلبی شده و زمانی که مشغول حرف زدن از رسیدن تمام مال و اموال حشمت فردوس به خود است بر زمین می‌افتد.

امشب در بیست و ششمین قسمت از سریال «ستایش» گوشه‌ای از مکافات اعمال انیس عروس اول خانواده حشمت را خواهید دید. کسی که تمام مشکلاتی است که اکنون گریبانگیر خانواده طاهر و ستایش شده است به خاطر حرص و طمع او به جاه و مال دنیاست…

داریوش ارجمند، محمود عزیزی، نرگس محمدی، مهدی پاکدل، سیما تیرانداز، محمد مهدی سلوکی، زهرا سعیدی، رامتین کبریتی و شیوا خنیانگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

عوامل «ستایش» که جمعه‌ها ۲۰:۴۵ از شبکه سوم سیما پخش می‌شود، عبارتند از تهیه‌کننده: آرمان زرین‌کوب، ناظر کیفی: حمیدرضا شیروانیان، مدیر تصویربرداری: ناصر محمودکلایه، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرام پور، مدیر چهره پردازی: مسعود ولدبیگی، صدابردار: محمد علیزاده، تدوین: ژیلا ایپکچی، عکاس : نادر پیرزاده.

خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


26884