نام سايت نام سايت

دختر ۸ ساله پس از ربوده شدن به قتل رسید

 

 

دختر ۸ ساله پس از ربوده شدن به قتل رسید

 

روزنامه شرق: کارآگاهان جنایی در تلاش هستند تا قاتل یا قاتلان دختر دانش آموزی را که از مقابل مدرسه اش ربوده شده بود، شناسایی کنند. این دختر هشت ساله که حدیث نام داشت چند ساعت پس از ربوده شدن به قتل رسید و جنازه سوخته او در استخری در منطقه تالارسر پیدا شد. پلیس تا شامگاه یکشنبه ۲۰ مظنون را از افراد معتاد و ولگرد در این خصوص شناسایی و از آنها بازجویی کرد اما به غیر از دو نفر دیگران آزاد شدند. دو مظنون بازداشتی نیز تاکنون ارتکاب قتل را گردن نگرفته اند و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

عموی حدیث در این باره گفت: حدود ساعت ۹ صبح سه شنبه هفته گذشته از مفقود شدن حدیث مطلع شدیم و جست وجو را برای پیدا کردن او آغاز کردیم و در نهایت به پایگاه یکم آگاهی تهران رفتیم و حدود ساعت ۱۴:۳۰ همان روز جسد سوخته برادرزاده ام در فاصله حدود پنج کیلومتری محلی که گم شده بود، پیدا شد.

این مرد میانسال در مورد نحوه گم شدن حدیث توضیح داد: حدیث هشت ساله و خواهر بزرگ ترش زهرا که ۱۲سال دارد در مدرسه پروین اعتصامی میگون درس می خواندند. روز حادثه حدیث پس از رفتن به مدرسه احساس گرسنگی کرد، به همین دلیل همراه خواهرش به مغازه ای که در نزدیکی مدرسه بود، رفت تا کیک و ساندیس بخرد. اما چون برای رفتن به مغازه باید از عرض خیابان عبور می کردند خواهر بزرگ تر حدیث را منتظر گذاشت و خودش به مغازه آن طرف خیابان رفت. وقتی زهرا از مغازه بیرون آمد اثری از خواهر هشت ساله خود ندید و با این تصور که خواهرش به مدرسه رفته به آنجا بازگشت اما پس از زنگ اول بود که متوجه شد خواهرش گم شده است. بنابراین موضوع را به خانواده اطلاع داد و جست وجوی محلی آغاز شد.

این مرد ادامه داد: خانواده حدیث حدود ساعت ۹ از مفقود شدن او مطلع شدند و پس از سرکشی به خانه اقوام و کوچه و خیابان های اطراف موضوع را به ماموران کلانتری فشم اطلاع دادند. در نهایت حدود ظهر درحالی که عکس حدیث هشت ساله را در دست داشتند به پایگاه اول آگاهی تهران راهنمایی شدند. در آنجا پس از اعلام مفقودی برادرزاده ام در سیستم سراسری پلیس و تکمیل تحقیقات، از برادرم خواسته شد هرگونه اطلاعاتی را در اختیار کارآگاهان قرار دهد.

عموی این دختر در تحقیقات محلی انجام شده، گفت: هر کس یک حرفی می گفت و اهالی محل اطلاعات دقیقی به ما ندادند، حتی مسوولان مدرسه نیز چیزهای مختلفی به ما گفتند. بعضی از اهالی محل به ما گفتند حدیث را درحالی دیده اند که گریه کنان به طرف بالای خیابان حرکت می کرد. درحال حاضر تحقیقات برای کشف راز قتل این دختر ادامه دارد. اما گفته می شود سرنخ دقیقی به دست نیامده است.

به گفته عموی مقتول رد لاستیک های خودرو در محل کشف جسد نیز به پلیس کمک نکرده است. چون منطقه برفی است و رد لاستیک های زیادی آنجا وجود دارد. اما عده ای از افرادی که در آنجا حضور داشتند از اتومبیلی حرف می زنند که تا نزدیکی محل کشف جسد رفت و پس از مدت کوتاهی دور زد. تا این مرحله از تحقیقات فقط مشخص شده است دختر هشت ساله در فاصله کوتاهی پس از مفقود شدن به قتل رسیده و سپس جسد او به استخری در تالارسر انتقال پیدا کرده است.

عموی این دختر در مورد میزان سوختگی جسد نیز گفت: مقدار سوختگی جسد حدیث را غیرقابل شناسایی کرده بود و مادرش با توجه به پیراهنی که پوشیده بود احتمال داد جنازه او باشد. بنابراین گزارش تحقیق پیرامون این جنایت همچنان ادامه دارد.

 

 

 

اسفند ۱۷ام, ۱۳۹۰ | دسته: مجـله خبـــــری

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


61320