نام سايت نام سايت

خلاقیت جدید فردوسی پور در برنامه ۹۰ دیشب

http://www.saeidpix.com/

عادل فردوسی پور که در هر برنامه از نود چشمه ای از نوآوری و خلاقیت خود را برای بینندگان میلیونی این برنامه رو کرده و به این وسیله آنها را غافلگیر می کند، شب گذشته نیز با چند شوخی سینمایی مخاطبانش را به وجد آورد.

به گزارش تابناک شوخی سینمایی اول وی با اشاره به فیلم «جدایی نادر از سیمین» شکل گرفت، به طوری که پس از نشان دادن تصویری از اصغر فرهادی که جایزه خرس طلایی جشنواره برلین را در دست گرفته بود و سپس نشان دادن تصویری از حمید علیدوستی مربی تیم پیکان و صابر میرقربانی یکی از بازیکنان این تیم که در آستانه جدایی از تیمش می باشد،گفت: پس از اینکه اصغر فرهادی جایزه خرس طلایی بهترین کارگردانی و فیلم را از جشنواره برلین دریافت کرد، حمید علیدوستی نیز فیلم جدایی صابر از قزوین را کلید زد! (نقل به مضمون)

بنابر این گزارش، فردوسی پور همچنین در آیتمی دیگر با نشان دادن سید صالحی بازیکن استقلال که ظاهرأ برای فریب داور در بازی با نفت خود را بر زمین انداخته و پیچ و تاب می خورد و سپس نشان دادن تصویری از مهدی هاشمی بازیگر سینمای کشورمان که امسال موفق به دریافت جایزه سیمرغ بهترین بازیگرمرد از جشنواره فیلم فجر شد گفت: سید صالحی با این بازی که انجام داد، نشان داد که دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر حق او بوده نه مهدی هاشمی! (نقل به مضمون)

شوخی سینمایی دیگر فردوسی پور هنگامی شکل گرفت که علی اصغر مدیر روستا با وجود اختلافاتی که با مدیر عامل پاس همدان دارد، در اظهاراتی شاید غ لوآمیز، ملاحی را استاد خود خواند و خودش را مدیون او دانست که در این هنگام عادل با لبخند همیشگی و معنادارش خطاب به مدیر روستا گفت: انگار شما زیاد در جشنواره فجر فیلم های قدیمی دیدید؟!

عادل فردوسی پور در حقیقت با این شوخی های بکر و هوشمندانه سینمایی و ارتباط آن با موضوع فوتبال، به نوعی علاقه خود را به هنر سینما و همچنین فیلم «جدایی نادر از سیمین» و نیز هنرمندی مهدی هاشمی در فیلم های «آلزایمر» و «آقا یوسف» نشان داد.

اسفند ۴ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


35592