نام سايت نام سايت

خلاصه داستان سریال کارتل

 

 

این هم از خلاصه سریال کارتل که در ان کل داستان سریال برای شما شرح داده شده است:

کارتل چیست ؟

به شرکت هایی که در یک رشته خاص ( دراین سریال گروه قاچاقچیان منظور است ) با حفظ استقلال مالی و حقوقی با یکدیگر متحد میشوند و یک اتحادیه تشکیل میدهند کارتل گفته میشود.

ده دوست وارد کسب و کار غیر قانونی مواد مخدر میشوند. هدف انها این است که از سریع ترین راه ممکن به ثروت و قدرت دست پیدا کنند. قاچاق مواد مخدر کار جذابی به نظر میرسد و عده ای از مردم طبقه متوسط جامعه این کار را برای  بهتر شدن وضعیت مادی خود انتخاب میکنند و می خواهند که راحت به ان چیزی که میخواهند برسند . انها اگر از این انتخاب چشم پوشی کنند باید با یک زندگی اشفته رو به رو شوند چرا که با این انتخاب میتوانند زندگی خود را برای همیشه دگرگون کنند.

مارتین گونزالس ( نام اصلی : manolo cardona ) تصمیم میگیرد که در یک ازمایشگاه مواد مخدر که تحت حمایت رئیس بزرگ , اسکار کادنا (نام اصلی : Fernando Solorzano )  است مشغول به کار شود . مارتین کار را به سرعت یاد میگیرد و خود ارسال مواد مخدر به امریکا را شروع میکند . مارتین تبدیل به یک مرد پول دار میشود و دراین بین عاشق زنی زیبا به نام سوفیا ( نام اصلی : Karen Martinez ) میشود.اما سوفیا متوجه میشود که مارتین ثروت خود را از چه راهی به دست اورده است و حالا او یک انتخاب در پیش رو دارد : یا سوفیا یا کارش. خوب البته او سوفیا را انتخاب میکند. طی فرار بزرگترین و خطرناک ترین قاچاقچی مواد مخدر کلمبیا از زندان ( پابلو اسکوبار که رئیس کارتل غربی بود ) همه کارتل جنوب  سعی میکنند تا او را از بین ببرند و در این بین پلیس و ارتش کلمبیا با کمک های اسکار که عضو کارتل جنوب است موفق میشود اسکوبار را از بین ببرد و با ازبین رفتن او یک کارتل جدید بوجود میاید . کارتل صلح جو به رهبری اسکار . مارتین خود را از جنگ بین اتحادیه ها جدا میکند و تصمیم میگیرد که همراه سوفیا و فرزندانش به میامی امریکا برود . اما انچه که او نمیداند این است که میامی جای امنی برای هیچ کس نیست و او دوباره باید به فعالیت های غیر قانونی خود ادامه دهد و همین طور باید شاهد مرگ دوستانش توسط دشمنانش باشد. شرکا و برادران مرده یا به زندان افتاده. مارتین به دنبال مکانی امن برای خود به مکزیک فرار میکند و خیلی دیر متوجه میشود که او برای این کار ساخته نشده و نمیتواند در ان موفق باشد و بالاخره تصمیم میگیرد که خود را به سازمان DEA ( که یک اداره شبیه به اداره پلیس در امریکا است ) معرفی کند .

همان طور که در سریال مشاهده میکنید او تمام داستان سریال را از یک جایی شبیه به اداره پلیس برای یک مامور تعریف میکند.در ضمن  فکر کنم داستان این سریال واقعی باشه چون ( پابلو اسکوبار ) یکی از مخوف ترین جنایتکاران جهان و  ثروتمند ترین قاچاقچی کوکایین در جهان بوده که در کلمبیا متولد شده است.

فروردین ۱۵ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


37325