نام سايت نام سايت

حوادث : پدر در جستجوی کودک ۲٫۵ ساله

پدر در جستجوی کودک ۲٫۵ ساله
جام جم آنلاین: با دستور ویژه دادستان عمومی و انقلاب شهریار، پرونده قتل کودک ۲٫۵ به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و روز گذشته با شکایت پدر این کودک، ابعاد جدیدی از این جنایت هولناک فاش شد.

 

 

 

به گزارش «جام‌جم» ، مرگ این پسر کوچولو عصر جمعه گذشته هنگامی فاش شد که مادرش با حضور در پاسگاه رزکان شهریار ماجرا را خبر داد.

در پی این شکایت و تشکیل پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار، تحقیقات در این رابطه آغاز شد و عامل جنایت که یک قاچاقچی حرفه‌ای به نام مجتبی بود، از سوی کارآگاهان جنایی آگاهی شهریار دستگیر شد.

اعتراف عامل جنایت

 

عامل جنایت در بازجویی‌های پلیسی به قتل اعتراف کرد و گفت: با زن شاکی ـ مادر کودک ـ ارتباط پنهانی داشتم و پسر ۲٫۵ ساله او را که سد راه این ارتباط بود، کشتم.

 

متهم به قتل یادآور شد: شب حادثه کودک بی‌قرار بود و مدام گریه می‌کرد و آرام نمی‌شد. طوری او را کتک زدم که بی‌هوش شد و دیگر نفس نکشید.

 

وی افزود: برای فاش نشدن راز جنایت او را نیمه‌شب از دامداری ـ محل حادثه ـ خارج و در گورستان شهر دفن کردم و پس از بازگشت به دامداری، مادر ‌کودک را نیز به خانه‌اش بردم و پس از آن دیگر او را ملاقات نکردم.

 

با اعتراف هولناک این مرد، مادر کودک هم به ارتباط پنهانی‌اش با او اعتراف و مرد قاچاقچی را عامل جنایت معرفی کرد.

 

شناسایی پدر مقتول

 

در حالی که متهمان در بازداشت به سر می‌برند، ۲ روز پیش پدر مقتول شناسایی و به دادسرا احضار شد.

 

پدر مقتول روز گذشته با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار از همسرش و عامل جنایت شکایت و برای هر دوی آنها تقاضای اشد مجازات کرد.

 

این مرد که از شنیدن مرگ کودکش بشدت شوکه شده بود، به بازپرس برجسته گفت: من و همسرم چند سال پیش ازدواج کردیم و ثمره ازدواجمان پسر ۲٫۵ ساله‌مان بود که اکنون دیگر در میان ما نیست. اختلاف‌های من و همسرم از چند ماه پیش شروع شد. او حاضر به ادامه زندگی با من نبود و بنای ناسازگاری می‌گذاشت.

 

شاکی ادامه داد: ما با یکدیگر مشاجره داشتیم تا عاقبت او به قهر خانه را ترک کرد و پیش یکی از اعضای خانواده‌اش در شهریار رفت، من و فرزندم نیز در منزلمان در تهران ماندیم. در مدت کوتاهی که پسرم با من بود، از دوری مادرش بی‌تابی می‌کرد و شب‌ها نمی‌خوابید. به همین دلیل از همسرم خواستم فرزندمان را نزد خودش ببرد. شاکی تصریح کرد: او بعد از چند روز طبق قرارمان فرزندمان را با خود برد.

 

پس از رفتن آنها هر روز با همسرم تماس می‌گرفتم و از وضعیت فرزندم جویا می‌شدم.

 

پدر قصد آشتی داشت

 

پدر داغدیده اضافه کرد: پس از چند هفته دوری از فرزندم با خودم کلی کلنجار رفتم تا عاقبت تصمیم گرفتم به مشاجره با همسرم پایان دهم و او و فرزندمان را به منزل بازگردانم تا دوباره زندگی‌مان را شروع کنیم. چند روز پیش از حادثه در تماس تلفنی با همسرم از او خواستم وسایلش را جمع کند و به خانه بازگردد.

 

شاکی اذعان کرد: روز بعد دوباره با همسرم تماس گرفتم اما او پاسخی نداد، دلواپس شدم و آن شب برای دیدن آنها به خانه خواهرزنم رفتم ولی او اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت که آنها چند روزی است خانه را ترک کرده‌اند.

 

وی افزود: با شنیدن این حرف‌ها شوکه شدم و هر چه به جستجویشان پرداختم، بی‌نتیجه بود، تا این‌که با حضور در مرکز پلیس پی به دستگیری همسرم و کشته شدن فرزندم بردم.شاکی عنوان کرد: از همسرم و عامل جنایت شکایت دارم و می‌خواهم آنها هر چه زودتر به اشد مجازات محکوم شوند. با ثبت اظهارات شاکی، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

 

عامل جنایت متهم سابقه‌دار بود

 

بازپرس برجسته، رئیس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهریار با تشریح آخرین جزئیات این جنایت هولناک به «جام‌جم» گفت: کارآگاهان جنایی آگاهی شهریار در بررسی سوابق کیفری مجتبی ـ عامل جنایت ـ پی بردند که وی از سال ۷۷ تاکنون چندین بار به اتهام سرقت، کیف‌قاپی، قاچاق موادمخدر و زورگیری دستگیر و روانه زندان شده و پس از پایان هر محکومیت، جرایم خود را از سر گرفته است.

 

بازپرس برجسته یادآور شد: با دستور ویژه قاضی طاووسی دادستان عمومی و انقلاب شهریار، تحقیقات درباره این جنایت هولناک که بازتاب گسترده‌ای در جامعه داشت، به طور ویژه ادامه دارد در ضمن با توجه به جرایم متعدد متهم و ارتکاب این جنایت هولناک از سوی وی این فرضیه مطرح است که عامل جنایت ممکن است مرتکب جرایمی مشابه شده باشد که تحقیقات در این باره آغاز شده است.

 

بازپرس پرونده تصریح کرد: هنوز پزشکی قانونی در این ارتباط که پسر ۲٫۵ ساله زنده به گور شده یا نه، نتیجه قطعی اعلام نکرده است و به محض کسب نتیجه از پزشکی قانونی، در این ارتباط اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

 

 

مهر ۲۳ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


61330