نام سايت نام سايت

حجم تردد راه‌های ایران اعلام شد

www.saeidpix.com

بیشترین ترافیک عبوری در محورهای یادشده به ترتیب مربوط به ساعات ۱۲ تا ۱۶ و ۱۷ روز گذشته بوده است که در این ساعات به ترتیب ۱۹۶۴۱۳ ، ۲۰۵۰۷۳ و ۱۹۵۲۰۵ وسیله در این محورها ثبت شده‌اند.

 

واحد مرکزی خبر: آزادراه ساری – قائمشهر و بالعکس با ۷۳۱۹۷ وسیله ، آزادراه مرودشت – شیراز و بالعکس با ۵۰۱۴۹ وسیله آزادراه کرج – قزوین و بالعکس در روز یکشنبه با ۴۶۵۸۳ وسیله ، در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد وسایل‌ نقلیه در راههای کشور را به خود اختصاص داده‌اند.

به گزارش روابط ‌عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به نقل از مرکز مدیریت راههای کشور، بیشترین ترافیک عبوری در محورهای یادشده به ترتیب مربوط به ساعات ۱۲ تا ۱۶ و ۱۷ روز گذشته بوده است که در این ساعات به ترتیب ۱۹۶۴۱۳ ، ۲۰۵۰۷۳ و ۱۹۵۲۰۵ وسیله در این محورها ثبت شده‌اند.

براساس پردازش آمارهای دریافتی از دستگاه‌های ترافیک ‌شمار در مجموع کل تردد در روز ۲۹ اسفند ۸۹ به میزان ۲۸۷۹۳۲۰ وسیله بوده که ساعت ۱۵ تا ۱۶ با ۲۰۵۰۷۳ وسیله شلوغترین ساعت بوده است و سهم ۷ درصدی کل تردد روزانه را داشته است.

بر این اساس از هموطنان درخواست می‌شود اگر قصد سفر در محورهای پرتردد را دارند حتی‌ المقدور برنامه‌ ریزی سفر خود را خارج از ساعات اوج تردد ذکر شده انجام دهند.

همچنین براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ایستگاههای تردد شماری، از ساعت ۰ تا ۱۴ امروز (زمان تهیه خبر) آزادراه تهران – قم با ۲۱۷۲۹ وسیله‌،آزادراه قم – تهران با ۱۴۲۵۲ وسیله،آزادراه قزوین -رشت با ۱۴۰۹۱ وسیله بیشترین تردد امروز را به خود اختصاص داده‌اند.

مرکز مدیریت راههای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از هموطنان درخواست می‌کند سفرهای برگشت خود را به آخرین ساعات تعطیل موکول نکرده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد راهها و ترافیک آنها با شماره تلفنهای ۹-۸۸۹۲۶۶۶۸ و ۸۴۴۹۸۶۶۶ تماس بگیرند و از آخرین وضع آمد و شد راهها اطلاع یابند.

فروردین ۶ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


25360