نام سايت نام سايت

جزئیات طرح هدفمندی یارانه ها

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، بهروز مرادی مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها گفت: یارانه نقدی خانوارهای متقاضی در استان های آذربایجان شرقی و همدان تا ساعت ۲۴ امشب به حساب سرپرستان آنها واریز خواهد شد تا تعداد استان‌هایی که مبلغ هشتاد و یک هزار تومان علی الحساب را به ازای هر نفر دریافت کرده‌اند به ۱۲ استان برسد.

وی اظهار داشت: تاکنون این مبلغ به ازای هر نفر به حساب سرپرستان خانوار متقاضی دریافت نقدی یارانه در استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، ایلام، گیلان، سیستان و بلوچستان، قزوین، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد و گلستان واریز شده است.

مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها با بیان این مطلب افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در یک هفته گذشته مبلغ نقدی یارانه علی الحساب به ازای هر نفر بدون هیچ مشکلی به حساب سرپرستان خانوار ۱۰ استان اعلامی واریز شده است و تا آخرین ساعات امشب نیز با اضافه شدن استان های آذربایجان شرقی و همدان این تعداد به ۱۲ استان خواهد رسید.

بهروز مرادی از واریز یارانه نقدی سرپرستان خانوار ۱۸ استان دیگر براساس جدول زمانبندی طراحی شده خبر داد و تصریح کرد: سرپرستان خانوارهای متقاضی دریافت یارانه نقدی استان های بعدی هم می توانند پس از اعلام رسمی زمان واریز، مبلغ هشتاد و یک هزار تومان را به ازای هر نفر ازاعضای خانواده خود در حساب هایشان مشاهده کنند.

مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها به گفت‏وگوی مستقیم شنبه‎شب رئیس جمهور با مردم اشاره کرد وگفت: توصیه می کنم مردم شنبه‎شب حتماً این گفت‏وگو را پیگیری کنند تا به صورت دقیق ازجزئیات دیگر مراحل اجرایی این طرح بزرگ ملی آگاه شوند.

بهروز مرادی از برنامه ریزی دقیق رسانه‌ای برای اطلاع‌رسانی بهتر و بیشتر در خصوص اجرای این طرح بزرگ اقتصادی خبر داد و افزود: به امید خدا از هفته آینده مسئولان مرتبط با تلاش و نظم بیشتر در عرصه رسانه‌ای کشور به اطلاع رسانی بیشتر و مؤثرتر دراین زمینه خواهند پرداخت.

آبان ۸ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


35908