نام سايت نام سايت

جانی دپ بازیگر سال از نگاه کودکان و نوجوانان

برچسب ها:

newsجانی دپ بازیگر سال از نگاه کودکان و نوجوانان

 

روز دوم آوریل روز ویژه‌ ای برای کودکان و نوجوانان بود چرا که از یک طرف در تقویم به عنوان «روز جهانی کتاب کودکان و نوجوانان» نامگذاری شده و از طرف دیگر برای برگزاری محبوب ترین چهره رسانه‌ ای حق انتخاب داشتند…

بیست و چهارمین دوره جوایز سالانه نیکل در لس‌ آنجلس برگزار شد و «جانی دپ» عنوان محبوب‌ ترین بازیگر مرد سال را از نگاه کودکان و نوجوانان به دست آورد ، بیش از ۱۰ هزار کودک در این انتخابات شرکت کردند و فیلم «بچه کاراته‌ باز» را به عنوان محبوب‌ ترین فیلم سال ۲۰۱۰ برگزیدند.

«مایلی سایرس» برای بازی در فیلم «آخرین ترانه» عنوان محبوب‌ ترین بازیگر زن را به دست آورد – کودکان ، انیمیشن «من نفرت‌ انگیز» را هم به عنوان انیمیشن محبوب خود برگزیدند و «ادی مورفی» برای صداپیشگی در انیمیشن «شرک جاودانی» بهترین صداپیشه انیمیشن شد ، در این مراسم «جکی چان» به عنوان شخصیت محبوب سینمایی از نگاه منتقدان کم سن و سالش انتخاب شد.

از طرف دیگر بیش از چهار دهه ‌از زمانی که روز تولد هانس کریستین آندرسن ، به نام «روز جهانی کتاب کودکان و نوجوانان» خوانده شده‌ ، می‌ گذرد ، دو قرن است که افسانه‌‌ های این نویسنده‌ دانمارکی و جوجه اردک زشت مشهور ، همدم جدایی‌ ناپذیر اکثر کودکان و نوجوانان نسل‌ های مختلف در سراسر جهان بوده است.

هانس کریستین آندرسن در سال ۱۸۰۵ در این روز به دنیا آمد و ۷۰ سال بعد ، وقتی چشم از جهان فرو می‌ بست ، عنوان افتخارآمیز «پدر ادبیات کودکان و نوجوانان» را یدک می‌ کشید ، در حال حاضر کتاب‌ های «خاطرات» ، «کمیک» و رمان‌ های گرافیکی از پرفروش‌ ترین کتاب‌ های کودکان و نوجوانان محسوب می‌ شود ، اگر کتابی دو مورد از این سه شناسه ‌را دارا باشد ، به‌ طور قطع در فهرست کتاب‌ های پرفروش قرار می‌ گیرد.

این روزها «هری پاتر» ، جای «بند انگشتی» کریستین آندرسن را در زندگی کتاب‌ خوانان نوجوان گرفته ، با این حال روز دوم آوریل ، به نام و یاد او در سراسر جهان «جشن خوانش» برگزار می‌ شود ، برپایی این جشن تنها با یک هدف صورت می‌ گیرد: تبلیغ و ترویج «ادبیات کودکان و نوجوانان» و تشویق این گروه به خواندن.

این همایش بین‌ المللی ، هرچند سود مالی کلانی به جیب انتشاراتی‌ ها و دست‌ اندرکاران نشر و بازار کتاب سرازیر می‌ کند ولی از سویی دیگر به ارتقای سطح فرهنگی و معنوی جامعه نیز یاری می‌ رساند ، هفت‌ گانه «هری پاتر» همچنان درصدر محبوب ترین کتاب کودکان و نوجوانان قرار دارد.

فروردین ۲۰ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


63812