نام سايت نام سايت

ثبت ازدواج موقت همراه با معرفی عروس‌خانم

 عکس   ثبت ازدواج موقت همراه با معرفی عروس‌خانم

بحث جنجالی ازدواج موقت، موضوعی است که هر چند شرع اسلام با لحاظ شرایطی برای آن منعی قرار نداده است اما به لحاظ بافت فرهنگی جامعه ایرانی، این شیوه بر خلاف کشورهای عربی در ایران هیچ وقت جا نیفتاده است.

اخیرا با کاهش تمایل جوانان به ازدواج، برخی دفاتر ثبت ازدواج برای جبران رکودی کسب و کار خود، دفترخانه خود را به محلی برای همسریابی و ازدواج موقت تبدیل نموده اند.

در حالی که اصولا دفترخانه وظیفه جاری نمودن صیغه عقد و انجام امور ثبتی ان را برعهده دارند، برخی دفترخانه خود نیز مواردی برای آقایان در نظر دارند. این دفترخانه ها با وجود اینکه از درج این مطلب به طور صریح در تبلیغات خود، امتناع می کنند ولی در تماس تلفنی که خبرنگار ما با یکی از این دفاتر گرفت، منشی از وجود خانم هایی که تمایل دارند به عقد موقت آقایان متقاضی دربیایند!

هر چند به نظر می رسد، استفاده از این فرصت با بهره گیری از ظرفیت های قانونی به لحاظ شکلی منعی نداشته باشد، اما تمایل به ازدواج موقت و گرویدن به این روش مسایلی را در ادامه به دنبال خواهد داشت، که بهتر است مسئولان امر با پرهیز از هرگونه برخورد احساسی، با بررسی دقیق و کارشناسی مزایا و روش هایی که این دفترخانه ها برای ازدواج موقت ابداع کرده اند، از خسارت های احتمالی جلوگیری به عمل بیاورند.

این گزارش حاکی است که برخی از این دفترخانه ها، رسما به موسسات ازدواج موقت تبدیل شده اند و با انتشار آگهی های اینترنتی و پیامکی درصدد جذب مشتریان بیشتری هستند. البته نکته جالب این تبلیغات ان است که مخاطب آنها اقایان هستند.

بنابراین گزارش برخی دفترخانه ها همانند موسسات همسریابی تصاویر موارد پیشنهادی خود را در آلبومی به رویت آقایان مراجعه کننده می رسانند و جالب اینجاست که در اینجا دیگر پذیرش عروس خانم شرط نیست و فقط بسته به سن و مدت و … مهریه افراد، متفاوت است.

آقای «ح» یکی از این سردفترهای مورد اشاره در شمال شهر تهران است، که معتقد این کار علاوه بر اجر مادی اجر معنوی دارد و به لحاظ شرعی و قانونی فاقد مشکل است. وی در انتها مدعی شد که توانسته با این اقدام خود جلوی فساد و فحشا را گرفته و از اینکه افرادی به خاطر یک سری مسایل دست به گناه بزنند، جلوگیری کرده است.

مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


40603