نام سايت نام سايت

تعیین تکلیف دانشجویان کاردانی به کارشناسی تا هفته آینده

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه گذشته این کمیسیون مقرر شد که آموزش و پرورش با همکاری وزارت علوم حداکثر تا هفته دیگر وضعیت دانشجویان مقطع کاردانی به کارشناسی را مشخص کند
 
 

نورالله حیدری دستنایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به دستورکار جلسه گذشته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: مهمترین بحث‌ این جلسه در رابطه با وضعیت نامناسب آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای بود که در چند ماه گذشته به چالش تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه عملکرد آموزش و پرورش در رابطه با ورود دانش‌آموزان دیپلمه به مقطع کاردانی تا حدی رضایتمند است، ادامه داد: در جلسه گذشته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مقرر شد که آموزش و پرورش با همکاری وزارت علوم حداکثر تا هفته دیگر وضعیت دانشجویان مقطع کاردانی به کارشناسی را مشخص کند.

*کاهش یک سومی پذیرش دانشجویان مقطع کاردانی به کارشناسی

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: آموزش و پرورش با همکاری وزارت علوم باید هر چه سریعتر بستری را برای دانشجویان کاردانی به کارشناسی فراهم کند تا آنها بتوانند، طبق سنوات گذشته دوره کاردانی به کارشناسی را در مراکز دولتی سپری کنند؛ در غیر این صورت تخلف کرده‌اند.

حیدری با اشاره به کاهش یک سومی پذیرش دانشجویان مقطع کاردانی به کارشناسی توسط آموزش و پرورش تصریح کرد: آموزش و پرورش در این رابطه اذعان دارد که این ظرفیت را از روزانه کاهش داده و شرایطی برای دانشجویان مقطع کاردانی به کارشناسی فراهم کرده است که آنها بدون دغدغه در آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای شبانه و غیردولتی ثبت‌نام کنند.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان مقطع کاردانی به کارشناسی آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای عمدتاً از طبقه متوسط جامعه هستند، بیان کرد: بر همین اساس آموزش و پرورش باید شرایط قبلی ورود دانشجویان مقطع کاردانی به کارشناسی را حفظ می‌کرد که طی جلساتی که با این وزارتخانه داشتیم، مقرر شد تا حد ممکن شرایط قبلی را برای دانشجویان این مقطع فراهم کند.

مهر ۲۲ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


61472