نام سايت نام سايت

تراکتورسازی به آندرانیک تیموریان پیشنهاد میلیاردی داد!؟

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/da056a0474a4dbca2e40d25cfc429861.jpg

پیشنهاد میلیاردی باشگاه تراکتورسازی به آندرانیک تیموریان

 

مظلومی به مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز گفته است تحت هر شرایطی این بازیکن را جذب کنند و هر اندازه پول که می خواهد به مرد شماره ۱۴ آبی ها پرداخت کنند.

 

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از قدس آنلاین، وقتی امیر قلعه نویی دست روی بازیکنان استقلال می گذارد پرویز مظلومی هم همین کار را می کند! به دنبال شایعاتی در خصوص اینکه امیر قلعه نویی با تعدادی از بازیکنان تراکتورسازی برای پیوستن به استقلال گفت و گو کرده مظلومی هم دست روی مهره های شاخص استقلال گذاشته است.

یکی از این مهره های شاخص کسی نیست جز آندرانیک تیموریان که رابطه بسیار نزدیکی با مظلومی دارد. مظلومی به مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز گفته تحت هر شرایطی این بازیکن را جذب کنند و هر اندازه پول که می خواهد به مرد شماره ۱۴ آبی ها پرداخت کنند. گفته می شود مبلغی در حدود یک میلیارد تومان برای جذب آندو کنار گذاشته شده است تا در اولین فرصت مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز با آندو برای عقد قرارداد با تراکتورسازی به گفت و گو بنشینند.

تیموریان یک  نیم فصل در تبریز فوتبال بازی کرده و به خوبی با شرایط فوتبال این شهر آشنا است. دور از ذهن نیست که پیشنهاد خوب تبریزی ها به تیموریان جواب مثبت بدهد و این بازیکن مطرح به تراکتورسازی برود. البته هنوز با آندو صحبتی پیرامون رفتن به تراکتورسازی نشده است اما به سرعت تبریزی ها وارد عمل خواهند شد تا یکی از بهترین بازیکنان سال ها اخیر فوتبال ایران را دوباره به خدمت بگیرند. مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز آن قدر آندو را دوست دارند که برای جذب او فقط در نیم فصل حاضر شدند مبلغی در حدود نیم میلیارد تومان را هزینه کنند.

حالا با توجه به پیشینه بازی تیموریان در تبریز به نظر می رسد بار دیگر زمینه برای بازگشت این بازیکن به تبریز فراهم باشد چرا که پیشنهاد مالی باشگاه تراکتورسازی آن قدر بالا هست که آندو را برای جدایی از استقلال متقاعد کند. اینکه تیموریان از استقلال جدا بشود قطعا این تیم را در خط میانی برای فصل بعد دچار مشکل خواهد کرد.
آندو بازیکن بسیار اثر گذاری برای استقلال بود و اگر چه در ۱۴ بازی نتوانست برای استقلال به میدان برود اما هرگاه در ترکیب آبی ها قرار گرفت به خوبی توانست تاثیر گذاری اش را به رخ بکشد. رفتن او از استقلال امیر قلعه نویی را برای جذب یک هافبک دفاعی توانا به درد سر خواهد انداخت. شاید اگر امیر قلعه نویی و دوستانش برای تضعیف تراکتورسازی تبریز آستین بالا نمی زدند اکنون نیز پرویز مظلومی برای جذب تیموریان تلاش نمی کرد. این بازی ممکن است برای یک طرف بسیار گران تمام بشود. دعوای مربیان این دو تیم به طور قطع یکی از دو تیم استقلال یا تراکتورسازی را به شدت تضعیف خواهد کرد چرا که سرمربی های دوتیم دو سال است که بر سر حفظ و تصاحب نیمکت استقلال با یکدیگر در جنگ و جدل هستند!

 

بازنشر : نازپاتوق

منبع : جام نیوز

خرداد ۱۶ام, ۱۳۹۱ | دسته: اخـبار ورزشی, دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


45329