نام سايت نام سايت

برنامه های دولت برای بنزین نوروزی

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/ceb136ba5072faa94fb7443229d6b7ce.jpg

تصمیمات دولت برای بنزین نوروز

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تشریح برنامه های عرضه سوخت نوروزی از آمادگی برای توزیع و عرضه سهمیه ویژه بنزین نوروز در صورت موافقت دولت خبر داد و گفت: تمامی جایگاه های تعطیل شده سوخت تا پیش نوروز مجددا فعال می شوند.

مصطفی کشکولی در گفتگو با مهر درباره آخرین برنامه ریزی های انجام شده برای توزیع و عرضه بنزین نوروزی در کشور، گفت: برای تامین مطمئن و پایدار سوخت نوروزی مردم از دوم اسفند ماه سالجاری تا پایان تعطیلات نوروز در سه مرحله تیم های نظارت و بازرسی به ۳۲ منطقه عملیاتی در سراسر کشور اعزام خواهند شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اعلام اینکه در حال حاضر بیش از ۵۰۰۰ جایگاه بنزین، گازوئیل و CNG در کل کشور ساخت و راه اندازی شده است، تصریح کرد: از این تعداد برخی از جایگاه ها به دلیل انجام تعمیرات، نبود قطعات یدکی و برخی از مشکلات اجرایی تعطیل شده اند.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه یکی از اهداف انجام این بازرسی های دوره ای راه اندازی مجدد جایگاه های سوخت تعطیل شده در سطح کشور است، اظهار داشت: از سوی دیگر با توافق با پیمانکاران مقرر شده تمامی جایگاه های CNG که دارای بیش از ۹۰ درصد پیشرفت ساخت بوده تا پیش از ایام نوروز در مدار بهره برداری قرار بگیرند.

وی همچنین از مذاکراه و هماهنگی با برخی از دستگاه های اجرایی به منظور حل مشکلات بدهی های برخی از جایگاه های سوخت تعطیل شده خبر داد و افزود: در مجموع پیش بینی می شود تا پایان اسفند ماه سالجاری در مجموع ۶۰ تا ۸۰ جایگاه جدید سوخت و CNG راه اندازی شوند.

زمان بندی بازدید نوروزی از جایگاه های سوخت

کشکولی در پاسخ به سوال مهر مبنی بر برنامه زمان بندی بازدید از وضعیت جایگاه های عرضه بنزین، گازوئیل و CNG توضیح داد: مرحله اول بازدیدهای نوروزی از جایگاه های سوخت از دوم اسفند تا ششم اسفند ماه سالجاری با اعزام تیم های عملیاتی آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با یادآوری اینکه مرحله دوم بازدید از ۲۶ تا ۳۰ اسفند ماه در استان های سرار کشور آغاز می شود، تبیین کرد: در نهایت مرحله سوم بازدید در ایام نوروزی و از هفتم تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه می یابد.

این مقام مسئول با بیان اینکه در جریان این بازدیدها تیم های نظارت و عملیاتی گلگشت نوروزی وضعیت عرضه سوخت و ارتقای ارائه خدمات را در سطح جایگاه ها، مناطق عملیاتی و حتی انبارهای نفت بررسی می کنند، یادآور شد: در نهایت با حل و فصل برخی از مشکلات فنی و عملیاتی بهترین شرایط را برای عرضه سوخت نوروزی به مردم فراهم خواهند کرد.

به گفته این عضو هیات مدیره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی همزمان با انجام بازرسی ها از جایگاه ها تیم های تعمیراتی هم برای انجام آخرین مراحل تعمیرات جایگاه های در دست بهره برداری به تمامی مناطق عملیاتی اعزام خواهند شد.

آمادگی برای توزیع بنزین ویژه نوروز

کشکولی در پاسخ به سوال دیگر مهر مبنی بر احتمال اختصاص سهمیه ویژه بنزین نوروزی به مردم، گفت: در حال حاضر وضعیت ذخایر بنزین و گازوئیل کشور در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد و هیچ گونه نگرانی برای تامین بنزین و گازوئیل مورد نیاز مردم در روزهای پایانی سال و ایام نوروز وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت میل پخش فرآورده های نفتی با اعلام اینکه در صورت اختصاص سهمیه ویژه نوروزی توسط هیات دولت، مشکلی در تامین، انتقال، توزیع و عرضه این سهمیه ویژه وجود ندارد، تصریح کرد: هم اکنون در نقاط و انبارهای مختلف کشور ذخیره سازی بنزین در شرایط قابل قبول و اطمنان بخشی قرار دارد.

راه اندازی جایگاه سیار بنزین و گازوئیل

این مقام مسئول همچنین در خصوص راه اندازی جایگاه سیار سوخت، اظهار داشت: هر ساله در مسیرهای پر رفت و آمد و شلغ بین شهرها ساخت و راه اندازی جایگاه های سیار در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه به مردم پیشنهاد می شود در نقطه مبدا و پیش از آغاز سفرهای برون شهری نسبت به سوخت گیری کامل اقدام کنند، بیان کرد: با این وجود در مسیرهایی همچون محورهای منتهی به خراسان رضوی، شهرهای حاشیه دریای خزر و مسیر تهران قزوین به رشت جایگاه های سیار سوخت راه اندازی خواهد شد.

کشکولی در پایان با یادآوری اینکه در حال حاضر طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی ۶۴۲ جایگاه جدید سوخت در کل کشور در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود تا پایان سالجاری دست کم ۹۰ جایگاه جدید بنزین و گازوئیل در کل کشور تکمیل و در مدار بهره برداری قرار بگیرد.

منبع : آفتاب

بازنشر : نازپاتوق.کام

بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۱ | دسته: مجـله خبـــــری

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


89951