نام سايت نام سايت

بررسی آمار نفرات برتر کنکور ۸۹/ سبقت دخترها و تهرانی‌ها

 

اسامی ۳۶ داوطلب برگزیده آزمون سراسری سال ۱۳۸۹ در گروههای آزمایشی پنج گانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی اعلام شد که نشان می دهد این بار دختران از پسران پیشی گرفته اند.

به گزارش خبرنگار مهر، نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۸۹ تا فردا ۱۱ مرداد ماه اعلام می شود اما پیش از اعلام نتایج، اسامی نفرات برگزیده به تفکیک گروههای آزمایشی اعلام شد.

بر این اساس با توجه به اینکه بابک اسعدپور بهزادی از کرمان توانسته است رتبه هفتم گروه آزمایشی تجربی و رتبه اول گروه زبان های خارجی را همزمان کسب کند از میان ۳۶ برگزیده ۱۸ نفر از آنها را دختران و ۱۷ نفر را پسران تشکیل می دهند.

بررسی ۱۰ نفر اول گروه ریاضی نشان می دهد که ۹ نفر از آنها را پسران و تنها رتبه ۹ این گروه متعلق به یکی از دختران است که البته همین وضعیت در گروه آزمایشی علوم انسانی به شکل دیگری تکرار شده است و از میان ۱۰ برگزیده این گروه ۹ نفر را دختران تشکیل می دهند.

در گروه آزمایشی علوم تجربی ۶ دختر و ۴ پسر از میان ۱۰ برگزیده و در گروه آزمایشی هنر ۲ دختر از میان سه برگزیده نشان دهنده پیشی گرفتن دختران در این گروه ها است.

در کنکور ۸۹ نفرات اول گروه های علوم تجربی، علوم انسانی و هنر دختر هستند و پسران نفرات اول گروه های ریاضی و فنی و زبان های خارجی را به خود اختصاص داده اند.

به گزارش مهر، در بررسی که درباره محل سکونت داوطلبان برگزیده کنکور ۸۹ صورت گرفته نشان می دهد که در میان نفرات برتر کنکور، برتری با ساکنان استان تهران است و پس از آن سایر استانها در رده های بعدی قرار دارند.

از میان نفرات برتر کنکور سراسری سال ۸۹، ۱۹ نفر از استان تهران شامل تهران و شمیرانات، ۳ نفر از استان فارس از شهر شیراز، ۳ نفر از استان کرمانشاه از شهرهای کرمانشاه و پاوه، ۲ نفر از استان کرمان از شهرهای کرمان و سیرجان، ۲ نفر از استان همدان از شهر همدان، یک نفر از استان خوزستان از شهر بهبهان، یک نفر از استان مازندران از شهر نوشهر، یک نفر از استان خراسان رضوی از شهر سبزوار، یک نفر از استان آذربایجان شرقی از شهر تبریز، یک نفر از استان قم از شهر قم و یک نفر از استان خراسان جنوبی از شهر بیرجند حضور دارند.

بررسی محل سکونت نفرات برتر کنکور سراسری سال ۸۹ نشان می دهد که در میان گروه های پنج گانه نفرات اول گروه های علوم ریاضی و هنر از میان تهرانی ها است و نفرات اول گروه های تجربی و انسانی هر دو از همدان بوده و نفر اول گروه زبان های خارجی نیز از کرمان رتبه برتر را به خود اختصاص داده است.

در این بررسی ها آنچه توجه را جلب می کند که استان های بزرگ دیگری از جمله یزد و اصفهان که همواره بخشی از برگزیدگان کنکور را به خود اختصاص می دادند در این فهرست حضور ندارند.

مرداد ۱۶ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


37690