نام سايت نام سايت

برد تیم فوتبال ایران برابر کره جنوبی

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/be4f8dbca0b27b1891778011ae8130fb.jpg

ایران ۱ کره جنوبی ۰

برد شیرین تیم ملی فوتبال ایران و صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را تبریک عرض مینماییم.

 

http://www.nazpatogh.com/aban90/7235f0cebdd2e91590ac0a3542cd67e9.jpg

 

تیم ملی فوتبال ایران که تا شروع دور برگشت مرحله مقدماتی از شانس کمی برای صعود مستقیم به جام‌جهانی برخوردار بود، در آخرین دیدار این مرحله دست به کار بزرگی زد و با پیروزی برابر کره‌جنوبی به عنوان تیم اول گروه به جام جهانی ۲۰۱۴ صعود کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به کره جنوبی، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ عصر امروز سه شنبه در ورزشگاه مونسو شهر اولسان و در حضور بیش از ۳۰ هزار تماشاگر و قضاوت داور چینی برگزار شد که در پایان شاگردان کارلوس کی روش با برتری یک بر صفر برابر کره به طور مستقیم راهی جام جهانی شد. رضا قوچان نژاد در دقیقه ۵۹ تنها گل ایران را به ثمر رساند.

در این دیدار رحمان احمدی، سیدجلال حسینی، پژمان منتظری، خسرو حیدری(۶۵ غلامرضا رضایی)، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، مسعود شجاعی(۸۲ احسان حاجی صفی) و رضا قوچان‌نژاد(۹۲ فرزاد حاتمی) برای ایران به میدان رفتند و در نیمه اول تحت فشار حملات پیاپی کره قرار گرفتند.

* دقایق ابتدایی این دیدار طبق پیش بینی ها با حملات پرتعداد کره ای ها آغاز شد و آنها تلاش کردند با ارسال از جناحین دروازه ایران را به خطر بیندازند. با این حال بازیکنان ایران در پنج دقیقه ابتدایی به دنبال گرفتن توپ از بازیکنان حریف بودند.

* در دقیقه ۶ این دیدار یکی از ارسال های کره ای ها با ضربه محکم مهاجم این تیم از روی دروازه به بیرون رفت که این مهمترین موقعیت کره بود.

* مسعود شجاعی در دقیقه ۱۰ قصد داشت مجتبی جباری را درون محوطه جریمه کره صاحب توپ کند که دروازه بان حریف زودتر از بازیکن ایران به توپ رسید.

* شلیک پرقدرت “هوک” در دقیقه ۱۳ در حالی که درون چارچوب بود در دستان رحمان احمدی آرام گرفت تا کره ای ها از حملات خود به نتیجه نرسند.

* کره ای ها در ۱۰ دقیقه دوم بازی هم تیم برتر میدان بودند و همچنان روی ارسال از جناحین تاکید داشتند.

* در دقیقه ۱۹ یک ضربه ایستگاهی برای کره ای به دست آمد که این ضربه از روی دروازه به بیرون رفت.

* کره ای ها در دقیقه ۲۱ بازهم از حربه اصلی شان استفاده کردند و توپ بلندی را برای “کیم شین ووک” مهاجم بلند قامت خود ارسال کردند که مهاجم حریف روی مدافعان ایران مرتکب خطا شد.

* در دقیقه ۲۸ کره ای ها بازهم با ارسال های بلند قصد بازکردن دروازه ایران را داشتند که مدافعان تیم ملی کشورمان با دفاعی کم اشتباه اجازه باز شدن دروازه را ندادند.

* در دقیقه ۳۵ ایران در یکی از معدود حملاتی که قصد داشت روی دروازه کره پی ریزی کند ناموفق بود و توپ خسرو حیدری را از جناح راست به بیرون زدند.

* دقایق پایانی نیمه اول ایران کمی از لاک دفاعی خارج شد و توپ را در میانه میدان در اختیار گرفت اما شاگردان کی روش توان و تمرکز لازم برای حمله کردن را نداشتند.

* ایران در دقیقه ۴۰ صاحب یک ضربه خطا از میانه میدان شد که مسعود شجاعی این توپ را بلند درون محوطه جریمه فرستاد که تبدیل به یک ضد حمله شد و کره ای ها از بهترین موقعیت خود نتوانستند استفاده کنند و در شرایطی که رحمان احمدی هم بیرون آمده بود مهاجم کره ناکام ماند.

* در پنج دقیقه پایانی کره ای ها همچنان برتری خود را حفظ کردند اما توان دقایق ابتدایی بازی برای رسیدن به دروازه ایران را نداشتند. کره ای بهترین موقعیت خود را در دقیقه ۴۱ از دست دادند. در مجموع نیمه اول برتری کامل با کره جنوبی بود اما بازیکنان ایران با ارائه یک بازی کم اشتباه اجازه باز شدن دروازه را ندادند.

* شروع نیمه دوم بازهم با برتری کره ای ها همراه بود و آنها همچنان به ارسال از جناحین تاکید داشتند.

* در دقیقه ۴۹ رضا قوچان نژاد در یکی از موقعیت های کم تعداد ایران می توانست دروازه کره را با خطر مواجه کند که تعلل او این فرصت را از ایران گرفت.

* در دقیقه ۵۱ تعلل مسعود شجاعی و پاس اشتباه او موقعیت را در اختیار کره ای ها قرار داد.

* در دقیقه ۵۵ آندرانیک تیموریان به خاطر خطایی که مرتکب شد و توپ را با دست لمس کرد، از داور چینی کارت زرد گرفت.

* در دقیقه ۵۹ رضا قوچان نژاد از اشتباه دفاع کره استفاده کرد و از یک موقعیت کم اثر بهترین موقعیت را برای خود ایجاد کرد و با ضربه دقیق و فنی دروازه کره را باز کرد تا ایران از حریف پیش بیفتد.

* بعد از این گل کره ای ها که رمق نیمه اول را نداشتند تلاش کردند تا بازهم روی دروازه ایران خطرساز شوند اما کم اشتباه بودن مدافعان ایران این فرصت را از آنها گرفت.

* در دقیقه ۷۵ خطای امیرحسین صادقی یک موقعیت ایده ال را در جناح راست برای کره ایجاد کرد که ارسال این توپ دو موقعیت مطلوب برای کره را بوجود آورد که رحمان احمدی با شهامت این دو موقعیت که بهترین موقعیت های کره بودند را مهار کرد. احمدی در این صحنه نمایشی فوق العاده داشت.

* در دقیقه ۸۲ مسعود شجاعی پشت محوطه جریمه خطایی را روی بازیکن کره انجام داد اما حریف نتوانست از این موقعیت استفاده کند. شجاعی در دقیقه ۸۲ با دریافت کارت زرد و در شرایطی که مصدوم شده بود جایش را به احسان حاجی صفی داد.

* در دقایق پایانی کره ای ها حملات زیادی را روی دروازه ایران انجام دادند اما نتوانستند به گل برسند.

 

خبرگزاری مهر

 

خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۲ | دسته: اخـبار روز

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


52372