نام سايت نام سايت

برای از بین بردن استرس این ۹ کار را انجام دهید!!!

برچسب ها:

http://www.nazpatogh.com/aban90/e81e03568e40861c8b8a68b83602025d.jpg

استرس خود را با انجام این کارها از بین ببرید…

 

هیپنوتیزم مانند دارو عمل می‌کند و میزان هورمون‌های ضداضطراب را افزایش می‌دهد. روش‌های هیپنوتیزم را بیاموزید تا در مقابل حملات اضطرابی مقاوم شوید.

 

دنیای امروز سرشار از اضطراب و فشار روانی است. بسیاری از افراد در مبارزه نفس‌گیر با فشارهای شغلی، اقتصادی و روحی و روانی شکست می‌خورند که نتیجه‌اش افسردگی است.

دانشمندان با ارائه ۹ روش زیر قصد دارند فشارهای مختلفی که بر افراد وارد می‌شود را از میان بردارند و به آنها زندگی بهتری هدیه دهند.

۱ – تغییر آوای مغز
فشارهای شغلی جزو لاینفک زندگی شده است و بسیاری از افراد را از پا درمی‌آورد. روان‌پ زشکان معتقدند با چند تمرین ساده می‌توان آوای مغز را تغییر و میزان اضطراب شغلی را به میزان زیادی کاهش داد.

۲ – بازی کامپیوتری
روش‌های مختلفی برای سرگرم‌شدن وجود دارد. اما بهترین روش برای سرگرم‌ شدن و تخلیه فشارهای روانی بازی‌های کامپیوتری است. دنبال بهانه‌ نگردید زمان مناسبی برای این کار در نظر بگیرید.

۳ – کار زیاد ممنوع
انجام دادن کارهای ساده منزل بهترین دارو برای کاهش اضطراب است. پزشکان معتقدند اگر روزانه ۲۰ دقیقه آشپزی و باغبانی کنید اضطراب‌تان به شدت کم می‌شود.

۴ – هیپنوتیزم
هیپنوتیزم مانند دارو عمل می‌کند و میزان هورمون‌های ضداضطراب را افزایش می‌دهد. روش‌های هیپنوتیزم را بیاموزید تا در مقابل حملات اضطرابی مقاوم شوید. این روش ساختار ذهن‌تان را در مقابل اضطراب تقویت می‌کند.

۵ – ورزش
دویدن روی تردمیل و وزنه‌زدن تاثیر مثبتی بر فشارخون می‌گذارند. اما محققان دانشگاه ییل معتقدند ترکیب این دو بسیار سودمند است.

۶ – غذا خوردن با آرامش
زمانی که حملات اضطرابی آغاز می‌شود خوردن مقدار زیادی بستنی اجتناب‌ناپذیر است اما تاثیر منفی بر روان‌تان نمی‌گذارد. در این شرایط باید غذاهایی بخورید که میزان ترشح هورمون‌های دوپامین و سروتونین را افزایش دهد و مواد شیمیایی بدن را تنظیم کند.

۷ – جهانی سرشار از رنگ
ایجاد جهانی سرشار از رنگ‌های آرامش‌ بخش تاثیر مثبتی بر روح و روان‌تان می‌گذارد. رنگ تی‌شرتی که می‌پوشید یا پرده‌های اتاق‌خواب‌تان تاثیر زیادی به روح‌تان می‌گذارد. پس آستین‌ها را بالا بزنید. دیوارها را رنگ و پرده‌ها را عوض کنید.

۸ – استقبال از اضطراب
می‌دانم از این حرف ناراحت می‌شوید. اما باید بگویم بعضی اوقات اضطراب برای‌تان مفید است چون در موفقیت‌ شغلی و تناسب اندام موثر است. به شرطی که روش‌های کنترل عوارض منفی‌اش را خوب بیاموزید.

۹ – مصرف دارو
اگر در معرض حملات شدید اضطرابی قرار دارید بهترین روش حفظ خونسردی و مصرف داروهای تجویز شده است تا علائم اضطراب و دلشوره از بین برود.

 

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


16383