نام سايت نام سايت

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون!!!

برچسب ها:

مهران مدیری به تلویزیون بازگشت…

افکارنیوز: وقتی مهران مدیری در برنامه رادیو تابستانه روبروی منصور ضابطیان نشست و از علاقه اش به بازگشت به تلویزیون حرف زد، می شد بوی اتفاقات تازه در کارنامه کاری آقای استار را احساس کرد. اتفاقاتی که به بازگشت مدیری به خانه اولش برمی گردد.

او در پاسخ به سوال «کی دوباره باید در تلویزیون ببینیمتون» گفته بود: «خیلی دلم می خواهد هر چه زودتر به تلویزیون برگردم. امیدوارم در اوایل سال ۹۲ یا اواسط آن کاری برای تلویزیون انجام بدهم.»

حالا شنیده ها حاکی از آن است که مدیری دست به کار ساخت سریالی شده است تا دوباره با تلویزیون به روزهای اوج خود برگردد. او که آخر و عاقبت خوشی را در سریال شبکه نمایش خانگی، یعنی «قهوه تلخ» تجربه نکرد، گویا حالا تصمیم دارد با سریالی پرقسمت در تلویزیون دیده شود.

هنوز جزییات زیادی در مورد این سریال معلوم نیست اما به هر حال طبق شنیده ها، مدیری این بار تصمیم دارد نه سراغ ژانر همیشگی اش برود و نه نویسندگان دائمی قبلی.

او مدتی پیش در پی مذاکره با نویسندگانی بود که درام های اجتماعی جدی را به خوبی می شناختند. حالا بعید نیست سریال تلویزیونی او هم با تغییری اساسی در سبک و سیاق آقای کارگردان همراه باشد و این بار، مدیری با کاری جدی، احوال مخاطبانش را بپرسد.

شنیده می شود فعلا مدیری طرحی را به تلویزیون ارائه داده و موافقت با ساخت آن را دریافت کرده است. این سریال که گویا ۴۰ قسمت دارد، در مذاکره مستقیم با علی دارابی، معاون سیما تایید شده است.

هر چند خشایار الوند، نویسنده «قهوه تلخ» و یکی از دوستان مدیری از چنین طرحی اظهار بی اطلاعی می کند اما منابع آگاه، خبر از قطعی بودن چنین خبری می دهند. ظاهرا مدیری فعلا تنها با سیامک انصاری برای این سریال در تماس بوده است.

به این ترتیب، مدیری با پایان دادن به ساخت «قهوه تلخ» و بازی در «قلب یخی»، با شبکه نمایش خانگی، خداحافظی موقتی خواهد کرد تا دوباره در تلویزیون، هنرآزمایی کند.

از طرف دیگر، سیامک انصاری مدتی پیش اعلام کرده بود که تصمیم دارند با همان گروه «قهوه تلخ» کاری اپیزودیک و طنز را تولید کنند، کاری که ممکن است به دست شبکه نمایش خانگی بسپارند اما این سریال، کاری متفاوت از پروژه مهران مدیری است که برای پخش در یکی از شبکه های اصلی سیما تولید خواهد شد.

با توجه به حرف های مدیری در برنامه رادیو تابستانه، ساخت این سریال، احتمالا اوایل سال ۹۲ آغاز خواهد شد و فعلا با موافقتی که از طرف تلویزیون در این زمینه صورت گرفته، او به زودی وارد پیش تولید کارش خواهد شد.

همانطور که خود مدیری هم گفته «قهوه تلخ» بدون سرانجام به پایان رسید تا اگرچه ژانر آن کمدی است اما در نهایت برای دست اندرکاران و مخاطبانش، حکم یک تراژدی تلخ را پیدا کند.

به گفته مدیری در یکی از گفت و گوهای اخیرش، «قهوه تلخ» ادامه ای ندارد: «فعلا می دانم تا سی دی شماره ۳۴ بیرون آمده و بقیه اش را خبر ندارم. ولی «قهوه تلخ» ادامه پیدا نمی کند.»

منبع : افکار نیوز

بازنشر : نازپاتوق.کام

مهر ۲۷ام, ۱۳۹۱ | دسته: مجـله خبـــــری

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


29149