نام سايت نام سايت

امید قطری ها برای بازی امروز با پیروزی فرهاد مجیدی است

برچسب ها:

امید قطری ها به فرهاد/الشرق مجیدی قاتل پرسپولیس است

امید قطری ها به فرهاد/الشرق مجیدی قاتل پرسپولیس است

پرسپولیسی‌ها از مجیدی خاطرات تلخی دارند و حضور این بازیکن در خط حمله الغرافه شور و حرارت و چالش این بازی را افزایش خواهد داد.

گل: روزنامه الشرق چاپ قطر امروز در گزارشی بلند در مورد تیم الغرافه فرهاد مجیدی مهاجم ایرانی الغرافه را چهره اصلی این بازی نامید.
در قسمتی از این گزارش که به فرهاد مجیدی اختصاص دارد می‌خوانید: فرهاد مجیدی با سروصدایی فراوان و به عنوان یک فوق ستاره به الغرافه پیوست اما در نهایت آنقدر که انتظار می رفت موفق نبوده است. با این حال این بازیکن چهره مهمی در فوتبال ایران است و به خصوص به دلیل نمایش‌های جالب توجه مقابل پرسپولیس محبوب هواداران تیم استقلال است. پرسپولیسی‌ها از مجیدی خاطرات تلخی دارند و حضور این بازیکن در خط حمله الغرافه شور و حرارت و چالش این بازی را افزایش خواهد داد.
سیلاس سرمربی الغرافه در بازی مقابل پرسپولیس او و تاردلی را کنار هم قرار خواهد داد. مجیدی در تمرینات روزهای گذشته آمادگی خوبی از خود نشان داده و سرمربی تیم امیدوار است با قدرت تهاجمی فرهاد مجیدی دروازه پرسپولیس را باز کند این کاری است که فرهاد مجیدی با آن غریبه نیست
مجیدی در الغرافه
.مجیدی که در دربی‌های این چند ساله چهار بار به پرسپولیس گل زده اگرچه با ترک استقلال دربی برگشت فصل را از کف داد اما حالا فرصتی دوباره به دست آورده برای تکرار تجربه بازی برابر پرسپولیس و البته گرفتن انتقام آخرین دربی این بار اما در نبردی کاملا متفاوت. درست بعد از سوت پایان آخرین بازی آبی‌ها در نیم فصل بود که فرهاد مجیدی با هواداران استقلال وداع کرد و خیلی نگذشت که پیراهن الغرافه قطر را به تن کرد. بازی اول او برای الغرافه در یازدهمین هفته از لیگ ستارگان قطر رقم خورد اما از گل‌هایی که او را لژیونر کرد دیگر خبری نبود. ۷ بازی با ناکامی فرهاد مجیدی در گلزنی گذشت و در بازی شانزدهم بود که او بالاخره موفق شد این طلسم را بشکند. در روزی که الغرافه میهمان الخریطات بود مجیدی در دقیقه ۵۶ پایش به گل باز شد و نخستین گل خود در قطر را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. در دقیقه ۷۲ همان بازی او گل پیروزی بخش الغرافه را هم زد تا اینگونه شروع دوباره‌اش را جشن بگیرد. یک هفته بعد از آن وقتی الغرافه روبروی الوکره ایستاد باز هم این فرهاد مجیدی بود که دو گل زد تا تیمش صاحب هر سه امتیاز شود. گل‌های بعدی‌اش اما تکرار همانی بود که پیش‌تر در بازی با الخریطات تجربه‌اش کرد.
او در بازی نوزدهم در خانه الاهلی باز هم در دقیقه ۵۶ برای الغرافه پنالتی زد و تنها چند ثانیه پیش از سوت پایان گل دوم خود را به ثمر رساند تا سهمش از این پیروزی چهار گله، بیشتر باشد. او حالا با این تجربه و داشته‌هایش از پرسپولیس یکی از امید‌های الغرافه برای امتیاز گرفتن از تیم دنیزلی هم هست و باید دید نبرد تازه‌اش با مدافعان سرخپوش چه سرانجامی خواهد داشت.

 

فروردین ۱۶ام, ۱۳۹۱ | دسته: اخـبار ورزشی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


65193