نام سايت نام سايت

افشاگری مربی موتورسواری نیکی کریمی درباره همکاری با وی

بهناز شفیعی قهرمان موتورسواری درباره حضورش در فیلم سینمایی آذر، به سایت ۳۱nama گفت : برای آموزش به نیکی کریمی و انجام بدلکاری در این فیلم، دستمزدم پرداخت نشد.

بهناز شفیعی در فیلم آذر به نیکی ‌کریمی آموزش موتورسواری داد و در چند سکانس نیز به عنوان بدلکار ایفای نقش کرد. نقشی که ظاهراً قرار نبود کسی از آن اطلاع پیدا کند!

شفیعی با اشاره به حضورش در فیلم آذربه خبرورزشی می‌گوید‌: «اولین روزی که پیشنهاد داده شد با خانم نیکی کریمی همکاری کنم، با جان و دل پذیرفتم و اصلاً برایم هزینه و دستمزد اهمیت نداشت چون به خاطر علاقه‌ای که به خانم کریمی داشتم، این پیشنهاد را قبول کردم و با همه سختی‌هایی که بود، آموزش موتورسواری را شروع کردم اما وقتی نتوانست مهارت‌های کافی را به دست بیاورد، از من خواست به جای ایشان موتورسواری کنم که من هم قبول کردم.»

او ادامه می‌دهد‌: «فکر می‌کنم از اینکه گفته بودم من بدلکار او هستم، ناراحت شده زیرا گفته بود این موضوع را به هیچ‌کس نگویم تا فکر کنند خودش موتورسواری کرده، اینکه چرا باید دروغ بگویم را نمی‌دانم.»

شفیعی با اشاره به قراردادش ادامه می‌دهد: «من دو تا قرارداد با ایشان داشتم؛ یکی برای آموزش و دیگری برای بدلکاری. قرارداد آموزش که هیچ، قرارداد بدلکاری هم تسویه نشد.»

او با گلایه از عوامل اجرایی فیلم آذر می‌گوید‌: «فیلم سینمایی آذر در حال اکران است و من از نیکی کریمی گله دارم. قرار بود برای اکران این فیلم از عوامل دعوت شود اما من را دعوت نکردند. حتی نیکی کریمی در پیج اینستاگرامی خود، تیزرهای این فیلم را گذاشت اما مربی و بدلکار را معرفی نکرد.»

شفیعی به تماس بی‌جواب نیکی کریمی تهیه‌کننده فیلم آذر اشاره می‌کند‌: «به مدیر تولید زنگ زدم. آنها گفتند ما هزینه‌ها را پرداخت کرده‌ایم، به نیکی کریمی زنگ بزنید. به او زنگ زدم اما جواب نداد. تجربه تلخی که از این فیلم داشتم، سبب شد قید همکاری با دیگر بازیگران را بزنم.»

آذر ۱۷ام, ۱۳۹۶ | دسته: اخبار هنرمندان

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


30184