نام سايت نام سايت

افراد معروفی که از یکدیگر جدا شدند +عکس

افراد معروفی که از یکدیگر جدا شدند +عکس

افراد معروفی که از یکدیگر جدا شدند.

برای خیلی ها جدا شدن مایکل داگلاس ۶۸ ساله و کاترین زتا جونز ۴۳ ساله بعد از ۱۳ سال زندگی مشترک سورپرایز بزرگی بود. ولی تصمیم آنها نشانه دیگری بر روند رو به رشدی است….
مایکل داگلاس و کاتری زتاجونزبرای خیلی ها جدا شدن مایکل داگلاس ۶۸ ساله و کاترین زتا جونز ۴۳ ساله بعد از ۱۳ سال زندگی مشترک سورپرایز بزرگی بود. ولی تصمیم آنها نشانه دیگری بر روند رو به رشدی است که در میان ستاره ها به راه افتاده است. بنابر تحقیق مرکز ملی تحقیقات خانواده ازدواج در آمریکا در سال ۲۰۱۳، یکی از هر چهار مطلقه بالای ۵۰ سال دارد، نرخی که از سال ۱۹۹۰ تابحال دوبرابر شده است. در اینجا به چند زوج هنری معروفی که پس از سال ها زناشویی از هم جدا شدند، اشاره می کنیم:


مورگان فریمن و میرنا کالی-لی
مورگان فریمن در سال ۲۰۰۷، در سن ۷۰ سالگی، پس از ۲۶ سال زندگی مشترک با همسرش میرنا کالی-لی، طراح لباس تئاتر و سینما، از او جدا شد. طلاق آنها در سال ۲۰۱۰ نهایی شد. خوشبختانه تحقیقات نشان می دهند که طلاق در سال های پیری تأثیر منفی زیادی بر سلامت فرد در مقایسه با سال های جوانی اش ندارد.

رابرت ردفورد و لولا وان واگنن
رابرت و لولا ۲۷ سال قبل از آنکه رابرت مشهور و ثروتمند شود، با هم زندگی کردند. رابرت ادعا می کند که در سال ۱۹۵۸ که آنها ازدواج کردند ۳۰۰ دلار بیشتر نداشت. او می گوید تصمیم آنها برای طلاق در سال ۱۹۸۵ توافقی بود. یک دلیل اینکه افراد در سنین بالا تصمیم به طلاق می گیرند استطاعت مالی آنهاست.

جری لوئیس و پتی
بعد از ۳۶ سال زناشویی و ۶ فرزند، جری لوئیس، کمدین معروف همسرش را بخاطر خانمی که ۲۴ سال از خودش کوچکتر بود ترک کرد. او مدت کوتاهی پس از نهایی شدن طلاقش با این خانم که نامش ساندی پیتنیک بود ازدواج کرد. روانشناسان می گویند آنهایی که خیلی زود بعد از طلاق ازدواج می کنند باید مواظب باشند همسر جدیدشان درست مانند همسر سابقشان نباشد و درست نقطه مقابل او هم نباشد.

آرنولد شوارتزنگر و ماریا شریور
جدایی این دو در سال ۲۰۱۱ خبر اول مطبوعات و رسانه ها بود، زیرا شوارتزنگر اعتراف کرد که پسری از خدمتکار منزلشان دارد. شریور همان سال درخواست طلاق داد، ولی هنوز آن را رسمی نکرده بود. روانشناسان می گویند در پروسه طلاق درست است که ناراحت هستید، ولی باید احتمال شروع های تازه را هم مد نظر قرار دهید. طلاق به معنای تنهایی برای همیشه نیست. این انتخاب به عهده شماست.

آبان ۲۵ام, ۱۳۹۲ | دسته: اخبار هنرمندان

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


22269