نام سايت نام سايت

افتخاری: به خاطر عواقب دیدار با احمدی‌نژاد، از ایران می‌روم

s003.jpg

علیرضا افتخاری، خواننده موسیقی ایرانی، از تصمیمش برای رفتن از ایران خبر داد و دلیل آن را فشارهایی دانست که بعد از در آغوش کشیدن محمود احمدی نژاد بر او و خانواده اش وارد شده است.
علیرضا افتخاری گفت: “در پی اتفاقاتی که اخیرا ناخواسته گرفتارش شدم و هجمه های بسیاری که بعد از آن برای خود و خانواده ام پیش آمد، رفتن را به ماندن ترجیح می دهم.”


او در گفتگو با روزنامه خبر، چاپ تهران، گفت که قصد اقامت در فرانسه را دارد و تاکید کرد که در نامه گلایه آمیزی که به محمود احمدی نژاد خواهد نوشت، از او خواهد خواست که خودش جوابگوی مردم باشد.
در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار که روز هفدهم مرداد در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد، علیرضا افتخاری و احمدی نژاد یکدیگر را در آغوش کشیدند. بر اساس گزارش خبرگزاری دولتی جمهوری اسلامی (ایرنا)، آقای افتخاری در این دیدار به محمود احمدی نژاد گفت: “آقای رییس جمهور دوستت دارم.”
این اقدام از سوی مخالفان دولت با انتقادهای شدیدی روبه رو شد.
علیرضا افتخاری در توضیح ماجرایی که در این همایش رخ داد گفت: “رییس جمهور به محض اینکه نزد من رسید، خودش را یکی از طرفداران و علاقمندان پیگیر آثارم معرفی کرد و من به رسم تشکر از این ابراز علاقه، او را در آغوش گرفتم.”
با این حال، علیرضا افتخاری در گفتگو با روزنامه خبر، گفت به رییس جمهور به عنوان “فردی ایرانی” احترام گذاشته است: “هر کس دیگری هم جز شخص آقای احمدی نژاد برای تبادل ادب و احترام به سمت من می آمد، همان گونه با او به گرمی مواجه می شدم.”
آقای افتخاری گفت: “پس از آن مراسم و مسایل بسیاری که در پی آن برایم پیش آمد، برخوردهای بدی با من و خانواده ام صورت گرفت.”

او از “برداشت های نادرستی که از رابطه اش با محمود احمدی نژاد پیش آمده” سخن گفت.

پیشتر، سایت برنا به نقل از آقای افتخاری نوشته بود: “یک‌سری می گویند نباید این کار را می کردی. آن ها نمی فهمند. من این را روی حساب این می گذارم که خیلی ها داغ‌اند و نمی دانند. وقتی من در همایش صدا و سیما دعوت دارم و روز خبرنگار است، باید ادب به جا بیاورم و از شخص اول که آنجا نشسته تا هزارمین نفر باید به همه عرض ادب کرد. می‌گویند افتخاری چرا این کار را کردی؟ ادب به جا آوردن، چرا ندارد.”

گله از احمدی نژاد و “اطرافیان متعددش”

 

علیرضا افتخاری گفت که قبل از خروج از ایران، حتما نامه ای به رییس جمهور و تیم فرهنگی دولت خواهد نوشت و در آن، به محمود احمدی نژاد خواهد گفت که” من تنها به خاطر سوء تفاهم های ایجادشده از دیدار با شما تحت فشار قرار گرفتم. شما حتما در جریان آنچه برای من پیش آمد قرار گرفتید اما هیچ واکنشی نشان ندادید. بر این اساس، به قدری این ماجراها آزارم داد که برای رهایی از آن، کشورم را ترک می کنم.”

او گفت: “پس از این پیشامدها و تبعات بسیاری که برای من و خانواده ام به وجود آمد، حتی برای یک بار یکی از اطرافیان متعددی که رییس جمهور دارد، احوالی از ما نپرسید تا حداقل بدانم کارم درست بوده یا نه؛ اما اکنون می گویم نه.”

آقای افتخاری گفت که این مسائل برای او “افسردگی مفرطی” پیش آورده و به همین دلیل قصد دارد از ایران برود و در فرانسه زندگی کند.

گله از عزت الله ضرغامی
علیرضا افتخاری در گفتگو با خبر، از عزت الله ضرغامی، رییس سازمان صدا و سیما هم گله کرد. او گفت: “طی سی سال گذشته آثار مرا بدون اجازه ام به قدری پخش کرده اند که بی حساب است.”
او گفت: “اگر قصدی جز خدمت به مردم کشورم داشتم، اکنون به خاطر پخش صدها اثرم باید میلیاردها تومان از آن سازمان مطالبه کنم اما نه تنها درخواستی از سازمان صدا و سیما نکردم، بلکه همیشه هم با این عزیزان نهایت همکاری را داشته ام. اما گمان نمی کردم ایشان هم تا این حد بی مهر باشند و دستمزد سال ها همکاری مرا به این نحو و با کم لطفی فراوان بدهند.”
آقای افتخاری در پاسخ به این سوال که “اگر فضا مناسب شود و مسئولان نیز در رفتار خود تجدید نظر کنند، آیا قید رفتن به خارج از ایران را می زنید؟” گفت:”بعید می دانم اما باید دید چه پیش می آید.”
با این حال، ساعاتی پس از انتشار متن این گفتگو در سایت خبرآنلاین، خبرگزاری فارس نوشت: “علیرضا افتخاری خبر مهاجرت دائمی خود را به فرانسه تکذیب کرد.”
این خبرگزاری، فایل صوتی مکالمه تلفنی خبرنگار خود با آقای افتخاری را منتشر کرد که او در آن می گفت تصمیم به مهاجرت به فرانسه را به دلیل تحصیل فرزندانش و از دو سه ماه پیش گرفته است.

شهریور ۵ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


80586