نام سايت نام سايت

اعتراض حامیان حیوانات به مهران مدیری

تشکلی با نام «حامیان و دیده‌بانان حیوانات» با انتشار نامه‌ای خطاب به مهران مدیری از نوع پوشش بازیگران سریال «قهوه تلخ» که بیشتر از پوست حیوانات تشکیل شده، گلایه کردند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، تشکیل با عنوان «حامیان و دیده‌بانان حقوق حیوانات» با انتشار مطلبی نسبت به پوشش بازیگران سریال «قهوه تلخ» که بیشتر از پوست حیوانات تشکیل شده، واکنش نشان دادند.
بنابراین گزارش، در بخشی از این نامه که نسخه‌ای از آن برای فارس ارسال شده،‌ آنها هدف از انتشار این نامه را چنین ذکر کرده‌اند: در پوشش هنرپیشه‌های این مجموعه، متأسفانه، مقادیر زیادی پوست حیوانات از گونه‌های مختلف و آنچه عامه به آن خز می‌گویند استفاده شده است. به دلیل عدم آگاهی ‌احتمالی ‌سازندگان این مجموعه و مردم، بر آن شدیم تا با ارسال نامه‌ای به کارگردان و تولید کنندگان این مجموعه ضمن آگاه سازی عزیزان، درخواست کنیم از تبلیغ چنین پوششی که منجر به آزار حیوانات می‌شود حذر کنند.
به گزارش فارس، نگارندگان نامه در پایان به محصولات مذکور استفاده شده تا پایان مجموعه سوم قهوه تلخ اشاره کرده‌اند که به شرح زیر است:
پوشش یقه همسر شاه از پوست کامل روباه سیاه و شال گردن خاکستری از پوست چین چیلا یا مشابه، شال گردن پیشگوی دربار از ترکیب حدود ۱۰دم قطع شده روباه، پوشش یقه و سر آستین پزشک مخصوص از پوست روباه و حاشیه کلاه شخصیت فوق از پوست روباه و یا سگ سان مشابه، یقه عموی شاه از پوست رنگ شده گرگ و یا سگ سان مشابه، یقه پدر شاه از پوست روباه خاکستری و در سفر از پوست رنگ شده گرگ یا سگ سان مشابه، شال گردن شاه در سفر از پوست رنگ شده گرگ با رگه‌های پوست روباه و کلاه این شخصیت از پوست مینک یا راسو،‌ پوشش یقه و کیف مترجم همسر روس شاه از پوست روباه و کلاه این شخصیت از پوست خرگوش و حاشیه کلاه از پوست سمور یا مشابه، یقه همسر روس شاه از پوست رنگ آمیزی شده گرگ یا سگ سان مشابه، کلاه از پوست سمور یا مشابه و لبه کلاه از پوست روباه سفید.

آبان ۹ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


27822