نام سايت نام سايت

اسرار شگفت انگیز عمر طولانی داشتن را میدانید!؟

برچسب ها:

اسرار شگفت انگیز عمر طولانی و سالم

 

چین کشوری شناخته شده بخاطر داشتن افرادی با عمر طولانی است، در چین باستان معتقد بودند که ۵ چیز لازم است انجام شود تا از داشتن عمری طولانی لذت ببرید. این تمرینات ممکن است دست و پا گیر به نظر برسند، اما آنها برای بدن و روح مفید هستند و می توانند موجب ریلکس شدن و آرامش کامل فرد شوند. همچنین می توانند کیفیت خواب را بهبود بخشند و توانایی پیاده روی شخص را دو برابر کند.

 

گفته شده است  که ۱۰ تا ۲۰ دقیقه پیاده روی آرام در روز می تواند گردش خون را به سطح بدن بیاورد و در نتیجه به نگهداری پوست بدن ما بعد از به خواب رفتن کمک می کند. مطمئن شوید قبل از خواب، زمانی که دراز کشیده اید از خواندن خبرها و فکر کردن درباره مسائل مهم اجتناب می کنید، زیرا این عمل برای کاهش فعالیت مغز ضروری است. انجام این کار باعث می شود که شخص بتواند سریعا به خواب برود.

 

ماساژ پاها

گفته ی قدیمی چینی درباره مراقبت از پاها وجود دارد:” زمانی که شما برای رفتن به رختخواب آماده می شوید شستن پاها بسیار موثرتر از مصرف قرص های خواب آور است.”اگر شما بخواهید از یک درخت محافظت کنید باید از ریشه هایش مراقبت کنید، اگر می خواهید از یک شخص مراقبت کنید باید از پاهایش مراقبت کنید.” بسیاری از دانشمندان پزشکی طب غربی نیز، پا را به عنوان “قلب دوم در بدن انسان”و یا”پمپ قلب[۱]” در نظر می گیرند. همه آنها دقت در مراقبت از پا را توصیه کرده اند.

علوم پزشکی چینی[۲] معتقد است که بیش از ۶۰ نقطه طب سوزنی[۳] در پا وجود دارد که ارتباط قوی با ارگان های داخلی بدن دارد. اگر با استفاده از آب گرم((۱۰۴F-122Fپاها را شسته و کف و انگشتان پا را ماساژ دهیم، می توانیم گردش خون، شل شدن عضلات و تعادل میان یین و یانگ[۴] (مادینگی و نرینگی) را در بدن ایجاد کنیم. این عمل همچنین می تواند به بهبود زخم ها و حفظ سلامت جسمی افراد مسن کمک کند.

 

تهویه اتاق

داشتن هوای تازه در اتاق خواب مهم است، حتی به هنگامی که باد می وزد و یا هوا سرد است. همیشه می توان پنجره ها را برای زمانی کوتاه باز کرد. به خصوص قبل از رفتن به رختخواب، چون هوای تازه به خواب خوب در طول شب کمک می کند. سرتان را هنگام خواب نپوشانید.

 

تمیز کردن دندان ها و بدن

مسواک زدن دندانها در شب قبل از رفتن به رختخواب، نسبت به صبح مهم تر است چون نه تنها کمک می کند که رسوبات دهان از بین برود بلکه از دندان ها نیز محافظت می کند، از اینرو می توانیم خواب خوبی در طی شب داشته باشیم. همچنین بسیار مفید است که قبل از آماده شدن برای خواب صورت خود را بشوییم و بدن مان را پاک کنیم. تمیز نگه داشتن پوست به ما کمک می کند که خوابی آرام و راحت داشته باشیم.

 

شانه زدن موها

دانشمندان پزشکی چین باستان دریافتند که بسیاری از نقاط طب سوزنی بدن واقع در سر می باشد، از این رو، شانه زدن موها می تواند نوعی ماساژ و تحریک برای باز کردن این نقاط طب سوزنی در سر بوده و سبب تسکین درد و افزایش نور چشم شود. گفته شده که ماساژ پوست سر با دست، به قدری که گرم و سرخ گون شود، دو بار در طی روز مفید است. ماساژ پوست سر ممکن است موجب جریان خون بیشتر در سر، بهبود ظرفیت تفکر، حافظه مغز، ترویج تغذیه به فولیکول های مو، کاهش ریزش مو، از بین بردن خستگی مغز و راحت تر به خواب رفتن فرد شود.

 

 

Rolling Eyes

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


6924