نام سايت نام سايت

اسامی بازیکنان مورد نظر استیلی برای پیروزی

اسامی بازیکنان مورد نظر استیلی برای پیروزی

 

خبرآنلاین: یک بار دیگر ، بستن پرسپولیس افتاد به دست حمید استیلی. او که بزرگترین هنرش در مربیگری را توانایی اش در بستن تیم می دانند. تیم قطبی که قهرمان شد را نه فقط هواداران استیلی که خودش هم هنر او می دانند:« به هر حال آن فصل تیم به ما سپرده شد و ما هم سعی کردیم بهترین بازیکنانی که احساس می کردیم ، تیم نیاز دارد به پرسپولیس بیاوریم.»

 

حالا این بار استیلی در مقام سرمربی ، می رود تا تیم مورد نظرش را بچیند. او که پس از دعوایی زرگری به صندلی مورد نظرش رسید اگرچه با سه سال تاخیر ، می خواهد در سخت ترین شرایط ممکن تیمی ببندد که قهرمان باشد. می داند شرایطی که این فصل در کارش دارد به مراتب سخت تر از شرایطی است که صمد مرفاوی پس از رفتن قلعه نویی در استقلال تجربه کرد و زیر بار فشارش خرد شد.

استیلی خود در گفت و گو با خبر در یک شب قبل از انتخاب برای هدایت تیم درباره شرایط کاری می گوید:« می دانم چه شرایط سختی است.                         راستش اگر قبول مسئولیت کنم ، کاری دشوار در پیش خواهم داشت.» استیلی البته در برنامه اش برای باشگاه هم نوشته بودتیمی می بندد برای قهرمانی در لیگ برتر و خودش وعده حضور در جام باشگاه های جهان را به عنوان یک ایده آل مطرح کرده بود.

اما تیم جدید پرسپولیس چه تغییراتی با تیم دایی خواهد داشت. استیلی که لیست های مختلفی درباره بازیکنانش رسانه ای شده بود ، به خبر می گفت:« این اسم ها ، خیلی های شان در لیست مورد نظر من نبودند. من علی کریمی را می خواستم که دو مربی دیگر هم خواسته بودند و باشگاه هم او را جذب کرد. علی عاشق پرسپولیس است و ما قبلا هم با هم کار کردیم. »

غیر از او اما اسم های مختلفی مثل مهدوی کیا ، بیات ، حسین کعبی و…. در این مدت مطرح بودند که گفته می شد نمایندگان استیلی با او تماس گرفته بودند. با این وجود او تاکید کرد هیچ یک از این اسامی در لیستش قرار نداشتند و بازیکنان مورد نظرش در پست های مورد نظر از دروازه گرفته تا دفاع مرکزی ، دفاع چپ ، هافبک دفاعی ، هافبک نفوذی و مهاجم را برای باشگاه بر اساس اولویت نوشته تا باشگاه با آنها مذاکره کند. اما بازیکنان پرسپولیس برای فصل جدید چه کسانی هستند؟ استیلی چیزی در این باره نمی گوید . تلاش همکاران ما برای شنیدن این اسامی از زبان او بی نتیجه می ماند اگرچه در فوتبال ایران خیلی دست یابی به لیست هایی که نباید فاش شوند خیلی سخت نیست.

پرسپولیس دو دروازه بان خوب دارد که مثلا استیلی خودش اعتقاد دارد حقیقی در هفته های پایانی لیگ و جام حذفی ، نمایشی درخشان داشته اما کمتر کسی در ایران است که بداند مهدی رحمتی قراردادی با تیم سابقش ندارد و می خواهد در تهران بازی کند و به سراغ او نرود. بر همین اساس است که استیلی نام رحمتی را به عنوان بهترین گلر حال حاضر ایران در لیستش گذاشته بود.

در بین مدافعان لیگ برتری هم گذشتن از کنار نام سید جلال حسینی کاری دشوار است. بازیکنی که این فصل قرارداد ندارد و اولویت اصلی سرمربی جدید پرسپولیس برای بازی در دفاع میانی نام گرفته.

سمت چپ زمین پرسپولیس ، پاشنه آشیل این تیم لقب گرفته و برای این پست استیلی به فکر ترمیم تیمش است. بازیکنان مورد نظر او هم دو یاری هستند که شنیدن نام شان شاید باور نکردنی باشد. گزینه اول یک بازیکن گمنام است از شاهین بوشهر. بازیکنی به اسم محسن ایران نژاد و اولویت دو هم حسن اشجاری است که فصلی ناکام را با استیل آذین سپری کرده است.

در هافبک دفاعی هم او نه مازیار زارع را می خواهد ، نه آشوبی و نه حتی حسین کاظمی . او اولویت اولش را مهدی کیانی ، هافبک ۲۶ ساله تراکتورسازی قرار داده و اولویت دوم هم قاسم دهنوی است از تیم مس کرمان.

گزینه هافبک نفوذی هم با جذب علی کریمی مرتفع شد و تیم دیگر نیازی به بازیکن برای این پست ندارد. برای سمت راست زمین ، بازیکنانی چون محمد و علی عسگر بقدری خوب هستند که نام های بزرگی چون مهدوی کیا در فهرست سرمربی تیم نباشد.

مهاجمان اما برای این پست ، گفته می شود استیلی سه اسم را به باشگاه معرفی کرده است:« اولویت اول با کریم انصاری فر است» بازیکن مورد علاقه علی دایی که رسیدن او به در شرایطی که مشتریان زیادی هم از خارج کشور دارد ، سخت یا شاید محال است. غیر از او محمد غلامی هم گزینه دیگری بود که می توانست به استیلی کمک کند اما این مهاجم گیلانی ترجیح داد در داماش بازی کند پس گزینه آخر می ماند یعنی مهرداد اولادی.

این لیست مورد نظر استیلی است که اضافه شدن شان به یاران فعلی دایی ، می تواند تیم را در مسیر قهرمانی لیگ قرار دهد. تیمی که استیلی گفته میشائیل هنکه سرشناس آلمانی را هم در مقام تمرین دهنده ، روی نیمکت خواهد داشت و اردوهای تمرینی اش هم به این شرح است:« اردوی اول مان در تهران است و باید بازیکنان در تست های پزشکی شرکت کنند. در اردوی دوم ، گفتم اردوی خارجی اما جایش را مشخص نکردم. گفتم تیم را جایی ببرید که بتواند خوب تمرین کند و بازی های دوستانه مناسبی داشته باشد.»

این تیمی است که استیلی ساختش را به باشگاه پیشنهاد داده. بازیکنانی که یکی از آنها در هر پست اگر به پرسپولیس بیایند ، استیلی با آنها تیمی در قواره قهرمانی می خواهد بسازد. حال باید دید او می تواند با این بازیکنان ، در فصلی دشوار این بار به عنوان مرد اول نیمکت پرسپولیس قهرمان باشد؟

 

بازیکن باشگاه در لیگ دهم پست بازی سن دقایق بازی در لیگ دهم گل پاس گل اخطار اخراج
مهدی رحمتی سپاهان دروازه بان ۳۰ ۲۹۷۰ ۲
جلال حسینی سپاهان دفاع وسط ۲۸ ۲۹۴۶ ۲ ۱ ۳
محسن ایران نژاد شاهین دفاع چپ ۲۷ ۲۶۰۷ ۱ ۳ ۶
حسن اشجاری استیل آذین دفاع چپ ۳۲ ۲۴۴۸ ۲ ۴ ۱
قاسم دهنوی مس کرمان هافبک دفاعی ۲۹ ۲۱۹۴ ۲ ۳ ۷ ۲
مهدی کیانی تراکتورسازی هافبک دفاعی ۲۶ ۲۷۴۳ ۱ ۳ ۴ ۱
کریم انصاری فرد سایپا مهاجم ۲۲ ۲۵۷۵ ۱۹ ۳ ۵
مهرداد اولادی ملوان مهاجم ۲۸ ۲۲۲۶ ۱۴ ۵ ۷ ۲+۲ محرومیت
علی کریمی استیل آذین- شالکه هافبک نفوذی
تیر ۴ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


86698