نام سايت نام سايت

اخبار استخدام در شهرداری های استان فارس

 عکس   اخبار استخدام در شهرداری های استان فارس

مجوز استخدام بیش از ۴۰۰ نفر برای شهرداری‌های استان فارس از وزارت کشور گرفته شده است و هم‌اکنون در معاونت راهبردی و توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری کارهای اجرایی آن در حال انجام است که در آینده‌ای نزدیک آزمون آن نیز گرفته می‌شود.

به گزارش موج، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس گفت: مجوز استخدام بیش از ۴۰۰ نفر برای شهرداری‌های استان فارس از وزارت کشور گرفته شده است و هم‌اکنون در معاونت راهبردی و توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری کارهای اجرایی آن در حال انجام است که در آینده‌ای نزدیک آزمون آن نیز گرفته می‌شود.
مهندس مرتضی شریفی با بیان اینکه دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استان فارس با برنامه ریزی انجام شده در راه ایجاد فرصت‌های شغلی گام بر می دارد، اظهار داشت: دفتر اموری شهری استانداری متعهد شده که تا پایان سال جاری ۵ هزار فرصت شغلی را ایجاد کند که در این راستا در سه ماه نخست سال ۳ هزار فرصت شغلی ایجاد شده است و پیش‌بینی می‌شود که تا پایان سال این آمار به بیش از پنج برابر برسد.
وی با اشاره به اینکه رویکرد دولت و مدیریت ارشد استان فارس بحث جذب سرمایه‌گذار و ایجاد اشتغال است ؛ افزود : در جلسات برگزار شده در مرکز استان دفتر شهری استانداری به عنوان عضو کمیته راهبردی همایش‌های سرمایه‌گذاری شهرستانی انتخاب شد که در همین راستا، شهرداران ما در نقاط مختلف استان نیز به عنوان عضو اصلی همایش سرمایه انتخاب شدند.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس خاطر نشان کرد: با بسته‌های سرمایه‌گذاری برای شهرداری‌ها، درآمد پایدار برای شهرداری تعریف می‌شود.
مهندس شریفی، افزایش اشتغال را از جمله عوامل حل بسیاری از مشکلات، شکوفایی اقتصادی و کاهش بزهکاری‌ها در جامعه دانست و تصریح کرد: با برنامه ریزی انجام شده مقرر گردیده است که بین دفتر امور شهری و سازمان صنایع و معادن استان تفاهم‌نامه‌ای تهیه و مسائل و مشکلات بین شهرداری و صنایع مختلف برطرف شود.
وی تقویت صنعت را سبب افزایش بهره‌وری، درآمد پایدار، اشتغال‌زایی و منفعت شهرداری دانست و تاکید کرد: در سال گذشته شاهد تحولات عظیمی دربخش صنعت استان بودیم و در این راستا بیش از ۸۴ هزار شغل ایجاد شد که با بازرسی‌های میدانی و موردی صحت این آمار محقق شده و همچنین تمام موارد به صورت مستند نیز موجود است.
مدیر کل دفتر امور شهری استانداری فارس با بیان اینکه در سال گذشته کارخانه‌های بزرگی در استان فارس افتتاح شد ابراز داشت: این استان به باشگاه صنعت فولاد پیوست و عملیات اجرایی پروژه فولاد فسا و اقلید نیز آغاز شد.
شریفی از بهره‌برداری پروژه فولاد کوار و آغاز عملیات اجرایی فاز دوم کارخانه ایران خودرو استان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: در این استان برای نخستین بار به فناوری جدید در ساخت سرم رسیدیم و همچنین در کارخانه سرم‌سازی ساخت قطره‌های ویژه نیز ایجاد شد.
وی استان فارس را در بحث صنعتی شدن پیشرو دانست؛ و اذعان داشت : مسئولان استان فارس اعم از مدیریت ارشد استان و کارکنان این استان در راستای تحقق بخشیدن و عملیاتی کردن منویات مقام معظم رهبری در سال جهاد اقتصادی کوشا هستند.
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس در پایان گفت: مجوز استخدام بیش از ۴۰۰ نفر برای شهرداری‌های استان فارس از وزارت کشور گرفته شده است و هم‌اکنون در معاونت راهبردی و توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری کارهای اجرایی آن در حال انجام است که در آینده‌ای نزدیک آزمون آن نیز برگزار می گردد

تیر ۱۲ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


94763