نام سايت نام سايت

احتمال جدایی کی‌روش از تیم ملی فوتبال

کیروش

 

اگر در هفته‌ پیش رو کارلوس کی‌روش با چمدان‌های بسته به فرودگاه رفت تا تهران را به مقصد لیسبون ترک کند، زیاد شگفت زده نشوید! چرا که او این روزها به شدت از نوع رفتار مدیران فدراسیون فوتبال عصبانی است .

 

 

مرد پرتغالی در هفته‌های اخیر بارها نارضایتی خود را به اطلاع مدیران فدراسیون فوتبال رساند تا شاید آنها معضلات و موانع پیش روی وی برای فعالیت در فوتبال ایران را برطرف کنند اما بی‌توجهی مدیران فدراسیون به خواسته‌های مرد پرتغالی باعث شد او روز گذشته به شکلی کاملا شفاف و بی پرده از ناتوانی مدیران فدراسیون فوتبال در رفع مشکلات موجود سخن بگوید و صراحتا تاکید کند اگر شرایط به این شکل پیش برود برای همیشه ایران را ترک خواهد کرد.
کارلوس‌کی‌روش در سخنان بی‌پرده خود صراحتا تاکید کرد که مدیران فدراسیون فوتبال پشت وی پنهان شدند تا شاید با این حربه پرده بر ناکامی‌ها خود بیندازند!

وی با اشاره به ناکارآمدی مدیران فدراسیون تاکید کرد فوتبال ایران باری پیشرفت در جهان نیازمند مدیران حرفه‌ای است و با این شیوه مدیریتی نمی‌توان به هیچ موفقیتی دست یافت.

سخنان تند و تیز سرمربی پرتغالی در رسانه‌های گروهی بازتاب زیادی داشت، به نوعی که اکثر رسانه‌های خبری داخلی و خارجی تیتر نخست خود را به ماجرای نارضایتی کارلوس ‌کی‌روش از نوع رفتار مدیران فدراسیون اختصاص  دادند.

با انعکاس گسترده این نارضایتی در رسانه‌های گروهی بسیاری از اهالی فوتبال تصور کردند لغو سفر تدارکاتی تیم المپیک ایران به اوکراین موجبات نارضایتی مرد پرتغالی از سیستم مدیریتی فوتبال ایران را فراهم آورده اما منابع خبری اعلام کردند این یکی از دلایل نارضایتی کارلوس کی‌روش از مدیران فدراسیون فوتبال است،چرا که در دو هفته اخیر مشکلاتی برای مربی تیم ملی به وجود آمد که وی ناچار شد برای رهایی از این مشکلات در کنفرانس خبری خود از آنها سخن بگوید تا شاید با این شیوه مشکلات  و موانع موجود در مسیر وی برطرف شود.

نزدیکان فدراسیون عدم تحقق وعده‌های مدیران فدراسیون برای فعالیت وی در ایران را به عنوان دلایل اصلی نارضایتی کارلوس کی‌روش ذکر می‌کنند و در این خصوص می‌گویند” حل نشدن مشکل حضور دن گاسپار دستیار آمریکایی – پرتغالی وی در ایران ،عدم پرداخت به موقع پیش قرارداد وی از سوی فدراسیون فوتبال، مهیا نبودن امکانات مورد نیاز وی برای آغاز تمرینات تیم ملی، لغو ناگهانی سفر تدارکاتی تیم المپیک به اوکراین و فراهم نشدن محل اقامت وی و دستیارانش در تهران مجموعه اتفاقاتی بود که باعث شد وی به شدت از نوع رفتار مدیران فدراسیون فوتبال عصبانی شود و این اتفاقات را به عنوان اولتیماتوم در رسانه‌های گروهی بازگو کند.”

برخی نزدیکان مرد پرتغالی مدعی هستند اگر این مشکلات همچنان تداوم یابد وی به صورت یک طرفه قرارداد خود با فدراسیون فوتبال ایران را فسخ خواهد کرد و بدون ایجاد دردسر و جار و جنجال فوتبال ایران را برای همیشه ترک خواهد کرد چون وی در مفاد قرارداد اولیه خود با فدراسیون فوتبال تک تک این موارد را به عنوان لازمه‌های فعالیتش در ایران قید کرده و تاکید کرده چنانچه این موارد از سوی فدراسیون فوتبال عملی نشود او قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ خواهد کرد.”

مدیران فدراسیون فوتبال که خود بهتر از هر کسی می‌دانند در این برهه هیچ پاسخی برای انتقادات کارلوس کی‌روش ندارد سیاست سکوت را اختیار کردند تا شاید بتوانند با گذشت زمان مشکلات موجود بر سر راه سرمربی پرتغالی را مرتفع سازند به همین دلیل هیچ یک از آنها در این رابطه مطلبی را طرح نکردند چون یقین دارند در صورت توجیه رفتارهای غیرحرفه‌ای خود با واکنش تندتر کارلوس‌کی‌روش رو به رو خواهند شد که این اتفاق به صورت اتوماتیک پرده از ناتوانی آنها در عرصه مدیریت برخواهد داشت.از این رو تصمیم دارند در برهه کنونی هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌های خبری نداشته باشند و با تمام توان تلاش کنند تا مشکلات مرد پرتغالی را حل کنند.

شنیده می‌شود مرد پرتغالی که به هیچ وجه از شرایط کاری در ایران رضایت ندارد، برای علی کفاشیان که این روزها به دلیل شرکت در انتخابات فدراسیون جهانی فوتبال در زوریخ حضور دارد پیغام فرستاده اگر ظرف مدت کوتاهی مشکلات موجود برای وی و همکارانش برطرف نشود او به صورت یک طرفه قرارداد خود را با فدراسیون فوتبال فسخ خواهد کرد تا فوتبال ایران برای هدایت تیم ملی خود به سراغ گزینه جدیدی برود.

در صورت وقوع چنین اتفاقی که تصورش زیاد هم غیر ممکن نیست جدیدترین ناکامی فوتبال ایران در دوره مدیریتی علی کفاشیان رقم خواهد خورد تا یک بار دیگر مدیریت علی کفاشیان و همکارانش در فدراسیون فوتبال زیر سوال برود و انتقادها نسبت به این شویه مدیریتی دو چندان شود.

خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۰ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


78846