نام سايت نام سايت

آغاز ثبت‌نام برای جذب هیات علمی دانشگاه‌ها از ‌۲۰ مرداد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در جذب هیات علمی تغیراتی در حال انجام است و از۲۰ مرداد ماه سایتی مشخص شده و افراد واجد شرایط با ثبت نام می‌توانند برای عضویت هیات علمی، مدارک خود را تحویل دهند
 
 

به گزارش حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، کامران دانشجو در دور سوم سفرهای استانی هیئت دولت به استان همدان در جمع اساتید دانشگاه بوعلی سینای همدان، با بیان اینکه می‌خواهیم اساتیدی جذب کنیم که به نظام ولایت فقیه معتقد باشند، چراکه ما تعالی و تکامل را مبانی خود قرار داده‌ایم، اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی دانشگاه‌های ما این است که غربی تعریف شده‌اند و باید برای حل مشکل از این فضا خارج شد و فضایی تعریف شده برای خود ایجاد کرد.

وی ادامه داد: انسانی که ما تعریف می‌کنیم با تعریف لیبرال دموکراسی غرب تفاوت دارد و باید در فضای فطرت و کرامت انسانی، لیبرال دموکراسی غرب را به چالش کشید.

وزیر علوم با اشاره به اینکه ما تفکر مهدویت را داریم و تا زمانی که در این فضا حرکت می کنیم به موفقیت می‌رسیم، تصریح کرد: ما بر اساس وظیفه و هدف‌هایمان زندگی می‌کنیم به همین دلیل باید اول هدف را شناخت و در راستای آن برنامه‌ریزی کرد تا وظیفه اصلی خود را در دانشگاه انجام دهیم زیرا تمام تلاش لیبرال دموکراسی و آمریکا این است که مردم را از این فلسفه غافل کنند و عقل و وحی انبیای بشر را از مناسبات بشری خارج کنند اما ما این را قبول نداریم.

وی اضافه کرد: برای اینکه بتوانیم وحدتمان را در زمینه اخلاق، سیاست و علم حفظ کنیم باید مرزبندی ما با دشمن کاملا شفاف باشد، در غیر این صورت تشخیص حق و باطل مشکل می‌شود.

دانشجو با بیان اینکه دانشگاه باید در چارچوب سیاست‌های دولت و نظام کارکند و نباید در دانشگاه هر کس برای خودش چارچوبی تعریف کند، خاطرنشان کرد: ما برای دانشگاه قداست قائل هستیم و این قداست بر مبنای علم، تهذیب و تربیت شکل گرفته است.

وزیر علوم در خصوص تجهیزات دانشگاه‌های کشور گفت: همه دانشگاه‌ها از لحاظ تجهیزات مشکل دارند و ما در تلاش هستیم تا بخشی از این خواسته‌ها را اجرا کنیم.

وی در مورد مسکن اساتید هم خاطرنشان کرد که اساتید می‌توانند در مسکن مهر ثبت نام کنند.

دانشجو در ادامه با بیان اینکه باید بین مقاله‌های ISI و دیگر پژوهش‌ها تعادل ایجاد شود، تاکید کرد: باید بین علوم کاربردی همراه با علوم بنیادی تعادل برقرار باشد تا دانشگاه‌ها تحقیقات بنیادی بیشتری انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) و امت دو رکن حکومت جهانی هستند، اظهار داشت: سرباز امام زمان (عج) به بالاترین‌تر از علم و اخلاق اسلامی مجهز است و باید دانشگاه هم در این مسیر برنامه‌ریزی کند.

وزیر علوم اضافه کرد: اگر در دانشگاه‌ها همه ابزار را داشته باشیم اما سرباز امام زمان (عج) را تربیت نکنیم به جایی نرسیده‌ایم.

مرداد ۱۶ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


50246