نام سايت نام سايت

آزمون مجازی آزاد بدون قبولی

 عکس   آزمون مجازی آزاد بدون قبولی

آزمون مجازی آزاد بدون قبولی

 


آزمون دوره‌های کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه تهران هیچ قبولی‌ای نداشت! این خبر هرچند از سوی دانشگاه تهران به‌سادگی روی سایت قرار گرفت اما تعجب تمام شرکت‌کنندگان را برانگیخت.

 

 

هم صدا: آزمون دوره‌های کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه تهران هیچ قبولی‌ای نداشت! این خبر هرچند از سوی دانشگاه تهران به‌سادگی روی سایت قرار گرفت اما تعجب تمام شرکت‌کنندگان را برانگیخت. بنابه گزارش وطن‌امروز، در اواخر دی‌‌‌ماه سال‌جاری دانشگاه تهران فراخوانی داد که از طریق آزمون و مصاحبه در رشته‌های مختلف،‌ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد به‌صورت الکترونیکی (مجازی) پذیرش می‌کند، سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان این آزمون در ۲۳ بهمن‌ماه سال‌جاری با حضور نزدیک به ۴ هزار داوطلب برگزار شد اما چند روز پیش در عین ناباوری اطلاعیه‌ای روی سایت دانشگاه تهران قرار گرفت که همه داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون را شوکه کرد.
در این اطلاعیه آمده است: به دلیل عدم احراز حد‌نصاب نمره توسط داوطلبان، هیچ کلاس درسی در دانشگاه‌های مدیریت، کارآفرینی، محیط‌زیست، علوم تربیتی و علوم ورزشی برگزار نخواهد شد. قمصری، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران پیش‌تر گفته بود که شرط احراز صلاحیت در آزمون کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه تهران، ۵۰ درصد نمره آزمون، ۳۰ درصد سوابق پژوهشی و اجرایی و ۲۰ درصد معدل مقطع کارشناسی، مشروط به احراز کسب ۲۵ نمره از ۵۰ نمره کتبی خواهد بود که ۲ برابر ظرفیت در هر رشته، به مصاحبه دعوت می‌شوند.
به‌رغم گفته‌های معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران مبنی بر پذیرش ۲ برابر ظرفیت حتی یک نفر هم به مصاحبه دعوت نشد تا علامت‌های سوال زیادی را در ذهن داوطلبان بر جای بگذارد. برخی شنیده‌ها حاکی است، با وجود اینکه دانشگاه تهران متولی برگزاری چند دوره کارشناسی‌ارشد مجازی است ولی سازمان سنجش با برگزار کردن مستقل این آزمون از سوی دانشگاه تهران مخالف است.
با توجه به درخواست داوطلبان برای پیگیر شدن این مساله از سوی روزنامه «وطن‌امروز» ولی متاسفانه پیگیری‌های متعدد «وطن‌امروز» از برخی مسؤولان دانشگاه تهران به جایی نرسید. مسؤولان این دانشگاه حاضر به پاسخگویی نشدند یا پاسخ شفاف و روشنی راجع به این موضوع ندادند. فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه تهران هم پاسخ به تماس را اینگونه می‌داد: «در جلسه هستم و بعدا تماس بگیرید». امیدواریم در راستای احترام به چندهزار داوطلب شرکت‌کننده و تنویر افکار عمومی، دست‌اندرکاران آزمون‌های مجازی دانشگاه تهران نسبت به این موضوع موضع شفافی بگیرند.
اسفند ۱۹ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


34631