نام سايت نام سايت

«فیلم‌های غیراخلاقی» در صدر پرونده های جرایم امنیت اخلاقی

رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا اظهار کرد: بیشترین پرونده‌های مربوط به جرایم امنیت اخلاقی مربوط به فیلم هایی غیراخلاقی است که از افراد در مهمانی‌ها و پارتی‌ها گرفته شده است. سردار روزبهانی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: در بسیاری از فیلم‌های غیراخلاقی که در جامعه منتشر می شود، مربوط به افرادی است که در مهمانی‌ها و پارتی‌ها حضور پیدا می‌کنند و با خوراندن برخی نوشیدنی‌ها به آنها، مبادرت به فیلمبرداری از اعمال‌ غیر اخلاقی‌شان می‌کنند. وی با بیان هیچ کس مانند خود فرد نمی‌تواند امنیت را بسازد، افزود: برخی از مجرمان با گرفتن فیلم‌های غیراخلاقی، با تهدید قربانی را مجبور به انجام کارهای غیراخلاقی می‌کنند این درحالیست که اگر فرد قربانی به پلیس موضوع را گزارش دهد،

‌ با این‌گونه افراد برخورد خواهد شد بدون آن که آبروریزی برای قربانی به وجود آید. روزبهانی افزود: بنابر قانون، افرادی که آثار مستهجن به منظور سوء استفاده جنسی، اخاذی، جلوگیری از احقاق حق یا هر منظور نامشروع و غیرقانونی دیگر را وسیله تهدید قرار دهند به حبس و محرومیت از حقوق اجتماعی و شلاق محکوم می‌شوند. رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا، تهیه فیلم یا عکس از محل‌هایی که اختصاصی بانوان است و آن‌ها فاقد پوشش مناسب هستند و همچنین تهیه مخفیانه فیلم و عکس مبتذل از مراسم خانوادگی و اختصاصی دیگران توزیع و تکثیر آن را از دیگر جرایمی دانست که براساس قانون با مرتکبان برخورد می‌شوند. نظارت بر سی دی های بازی وظیفه پلیس امنیت اخلاقی نیست وی درباره برخی سی‌دی‌های بازی موهوم هم گفت: با توجه به تهدیدات نرم دشمنان به هیچ عنوان دست بردار نیستند که در این باره برخی از سی دی‌های بازی که توهین به مذهب بود را شناسایی و با آن‌ها برخورد شد. روزبهانی در عین حال تصریح کرد:

نظارت بر سی‌دی‌های بازی وظیفه ما نیست، بلکه یک بخش مجزا در وزارت ارشاد این مسوولیت بر عهده دارد و سازمانی که مجوز تکثیر این سی دی ها را می‌دهد موظف به نظارت بر آن‌ها است. وی درباره نظارت بر سایت‌ها هم اظهار کرد: کمیته‌ای زیرنظر دادستان کل کشور در قوه قضاییه تشکیل شده که نیروی انتظامی نیز نماینده ای در آن دارد براین اساس پلیس امنیت اخلاقی زمانی که با سایت غیرمجاز و مستهجن برخورد می‌کند، گزارش آن را به صورت مکتوب به این کمیته داده و پس از تصمیم‌گیری با آن برخورد خواهد شد. روزبهانی در خاتمه خاطرنشان کرد: پدیده اینترنت موضوعی نیست که بتوانیم بگویم احتیاجی به داشتن آن نیست، بلکه باید با آگاه سازی، فرهنگ درست استفاده از اینترنت را آموزش دهند و از وقوع جرم در فضای مجازی پیشگیری کنند.

مهر ۲۱ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


55184