نام سايت نام سايت

«حبیب» آخر هفته از شبکه اول روی آنتن می‌رود

«حبیب» آخر هفته از شبکه اول روی آنتن می‌رود

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون برنا، از میان یازده فیلم سینمایی که آخر این هفته به روی آنتن می‌روند تنها چهار فیلم ساخت کارگردانان ایرانی است که از این تعداد محدود تنها فیلم تلویزیونی «حبیب» ساخته امسال است.

شبکه اول
بر اساس این گزارش، فیلم تلویزیونی «حبیب» به کارگردانی داریوش یاری و تهیه کنندگی بهروز مفید پنجشنبه ۲۲ مهرماه ساعت ۲۲ ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

سریال حبیب|NazPAtogh.Org

داستان فیلم تلویزیونی«حبیب» مربوط به جوان فقیری به نام حبیب است که برای رسیدن به ثروت بیشتر به کار قاچاق روی می‌آورد. او دستگیر شده و به زندان می‌افتد و به اعدام محکوم می‌شود. در زندان حبیب پی می‌برد که قانونی وجود دارد که اگر موفق به حفظ قرآن شود، می‌تواند از طناب دار بگریزد. او شروع به یادگیری قرآن می‌کند.

حمید فرخ‌نژاد، آشا محرابی، توران مهرزاد، مهدی فقیه و امید روحانی در فیلم تلویزیونی «حبیب» محصول مرکز سیما فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «چیزی شبیه معجزه» به کارگردانی حسین برزیده و تهیه کنندگی امیرعباس کنی از تولیدات مرکز سیما فیلم جمعه ۲۳مهرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در این فیلم احمد نجفی، شهرام پوراسد، مهسا کرامتی و سحر زکریا بازی می‌کنند.

«چیزی شبیه معجزه» درباره سه خانواده است که در یک آپارتمان زندگی می‌کنند؛ یک پیرمرد به نام «مصطفی» که سرطان تمام وجودش را فراگرفته و همسر و دخترش سالها او را ترک کرده‌اند و خارج از کشورند و حالا او روزهای پایانی زندگی اش را در حالی‌که عذاب وجدان بزرگی دارد می‌گذراند. خانواده دیگر زوج جوانی‌اند که زن، مجری برنامه کودک است و به تازگی باردار شده است. خانواده بعدی زوج جوان دیگری است. زن دوست دارد بچه دار شوند اما مرد به علت کار فراوان و بی‌توجهی به مسایل معنوی زندگی غافل از گذشت زمان است، ولی پس از یک سانحه تصادف نظر او نسبت به دنیای اطرافش تغییر کرده و تصمیم می‌گیرد اشتباهتش را در زندگی زناشوئی جبران کند.

شبکه دوم

فیلم سینمایی «جنگجویان رودخانه وحشی» با بازی دانی ین پنجشنبه ۲۲ مهرماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

این فیلم مربوط به زمانی است که امپراطور چین اقتدار خود را از دست داده است و گروه‌های مختلف در چند منطقه برای کسب قدرت، حکومت‌های مستقلی اعلام کرده‌اند. امپراطور به همراه سپاه وفادار و دختر مبارزش تِنگ عازم نبرد می‌شوند.

فیلم سینمایی «جنگجویان رودخانه وحشی» به کارگردانی سیوتانگ چینگ محصول سال ۲۰۰۸چین است.

فیلم سینمایی «پسر کارگردان» به کارگردانی لی وویول جمعه ۲۳ مهرماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم در مورد پسری کوچک به نام سانگو است که در سانحه‌ای پدر، مادر و خاله خود را از دست داده است. او تنها چیزی که از پدر خود به یادگار دارد؛ دوربین فیلم برداری ۸ میلی متری او و نقاشی‌هایی است که وی بر روی دیوارهای انبارخانه‌اش کشیده است.

کیم یونگ چن و یوجی مون در فیلم سینمایی «پسرکارگردان» محصول سال ۲۰۰۷ کره بازی کرده‌اند.

شـبـکـه سـه
فیلم سینمایی «بوسه بر خاک» به کارگردانی احمد کاوری پنجشنبه ۲۲ مهرماه ساعت ۲۰ از شبکـه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی فرامرز واحد و شهرام قائدی درمورد رزمنده‌ای به نام آقا مرتضی است که در زمان جنگ به همراه برادرانش سعید و علی به جبهه رفته ،طی عملیاتی برادرانش مفقود می‌شوند. بعد از جنگ مرتضی و مادرش تصمیم می گیرند به کربلا بروند که در مرز مهران، مرتضی به دنبال سعید و علی می‌رود.

شبکه سه روز جمعه ۲۳مهر ساعت ۱۰:۳۰ فیلم سینمایی «سرزمین خورشید» به کارگردانی احمدرضا درویش را برای پخش در نظر گرفته است.

در این فیلم بازیگرانی از جمله زنده یاد خسرو شکیبایی، گلچهره سجادیه، سعید پورصمیمی، محمودپاک نیت، محسن زهتاب و فخرالدین صدیق شریف ایفای نقش می‌کنند.

داستان این فیلم همزمان با شروع جنگ است که بیمارستانی در خرمشهر به محاصره دشمن درمی‌آید و از هوا و زمین مورد هجوم قرار می‌گیرد. مجروحان و پزشکان با یک آمبولانس و لندرور به دنبال جیپ به غنیمت گرفته شده که در آن رزمندگان برای نجات دادن سرنشینان آمبولانس و لندرور با عراقی‌ها درگیر می‌شوند و به شهادت می‌رسند.

فیلم سینمایی «سرزمین خورشید» به تهیه کنندگی بنیاد سینمایی فارابی موفق به دریافت ۶ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن، فیلمبرداری، موسیقی، جلوه‌های ویژه، صحنه آرایی و صدابرداری، برنده جایزه ویژه هیات داوران و کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین فیلم از پانزدهمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۷۵ شده است.

شـبـکـه چـهـار
فیلم سینمایی «بازگشت خطرناک» به کارگردانی کلود سوته پنجشنبه ۲۲مهرماه ساعت ۱۵:۴۵ ازشبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

دراین فیلم با بازی لینوونتورا، ژان پل بلموندو و ساندارا میلو می‌بینیم: گنگستر و سارق حرفه‌ای به نام آبل قصد دارد پس از انجام آخرین سرقت خود، ایتالیا را ترک کند و به همراه همسر و دو فرزندش به فرانسه بازگردد. سرقت با موفقیت انجام می‌شود اما وقتی که از محل به طور کامل دور شده‌اند ناگهان توسط پلیس غافلگیر می‌شوند، بین آن‌ها و پلیس درگیری می‌شود و همدست آبل و همسر او توسط شلیک پلیس می‌شوند.

فیلم سینمایی «بازگشت خطرناک» محصول سال ۱۹۶۰ فرانسه و ایتالیا است.

فیلم سینمایی «ضربه سخت» جمعه ۲۳مهرماه ساعت ۲۰:۳۰ در قالب برنامه سینما ۴ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

این فیلم درباره بازیکن و مربی ساده اندیش یک تیم ناموفق هاکی روی یخ است که برای مطرح کردن تیمش دست به هرکاری می‌زند تا آنکه سرانجام به این نتیجه می‌رسد که برای دست یافتن به موفقیت باید با بازی خطا و ایجاد درگیری و دعوا تیم خود را مطرح کند. مگر اینکه به این شکل تیم را به جایی برساند.

فیلم سینمایی «ضربه سخت» به کارگردانی جورج روی هیل محصول سال ۱۹۹۷آمریکا است.

شـبـکـه تـهــران
فیلم سینمایی «بازگشت پسرها» به کارگردانی اسکات هیکز ۴۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۲۳ مهرماه از شبکه تهران پخش خواهد شد.

این فیلم درباره جو وار است که همسر دوم خود را از دست می‌دهد و با پسر کوچکش تنها می‌ماند، او برای نگهداری این بچه با مشکلات بسیاری رو به روست، اما راهی برای حل این مشکلات پیدا نمی‌کند.

فـیلم سینمایی «بازگشت پسرها» با بازی کلیو اوون، اما بوس، لارا فریزر و جورج مککی محصول کشورهای استرالیا و انگلیس در سال ۲۰۰۹ساخته شده است.

فیلم سینمایی «دو و بیست و دو» به کارگردانی فیلیپ گزمن جمعه ۲۳مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه تهـران سیما پخـش می‌شود.

داستان در مورد گالیور مرد خلافکاری است که در ابتدای فیلم همسرش را ترک می‌کند، او نقشه سرقت از صندوق امانات یک هتل را می‌کشد. او با سه نفرازدوستانش به نام‌های ویلی، گیل وفین نیمه شب به هتل می‌روند و با بیهوش نمودن نگهبان، کنترل اوضاع را به دست می‌گیرند.

میک راسی، رابرت میانو، آیرون گالاگر، جوجی ای جیمنز و ول کیلمر در فیلم سینمایی «دو و بیست و دو» محصول ۲۰۰۸ کانادا در ژانر جنایی و پلیسی بازی کرده‌اند.

سیمای استان‌ها
فیلم سینمایی «مبارزه با نیزه هشت سر» به کارگردانی لوکار لنگ جمعه ۲۳ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ از سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

این فیلم درباره خانواده یانگ است که سربازان معروفی در خدمت حکومت دارند. بعد از اینکه یک مقام رسمی دولتی به آنها خیانت می‌کند همه افراد خانواده به جز سه پسر آنها به قتل می‌رسند.

فیلم سینمایی « مبارزه با نیزه هشت سر» با بازی لیلی لی ، گوردون لیوچی و آچینگ چو محصول سال ۱۹۸۳ هنگ کنگ در ژانر حادثه ای ساخته شده است.

مهر ۲۲ام, ۱۳۸۹ | دسته: دانـستـنـیهای عمـومـی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg مبارزه خونین بوکسور ایرانی! + تصاویر تماشایی

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg پیشنهاد بی شرمانه یک اسپانسر به خانم های بسکتبالیست ایران!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg کلیپ دیدنی از زدن سر با شمشیر در عربستان!

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg خرید و فروش دختران برای ازدواج!

» جدیدترین های سایت ... «

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2012/11/123.gif

http://www.nazpatogh.com/wp-content/uploads/2013/08/%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D8%A7%D8%B2.jpg لینک های ارسالی شما

»» وبگـــردي : جذابتــرين مطالب اينتــرنت را از دست ندهيد ...

لعیا زنگنه در لباس نظامی!!! +تصاویر جديد

بازیگران مشهور ایران در مراسم! +تصاویر جديد

بهنوش بختیاری در فیلم همسرش! +عکس جديد

عکس های دیدار والیبال بازیگران زن ایران با تیم متین! +تصاویر جديد

خرید و فروش دختران برای ازدواج!!! جديد

کلیپ ته خنده از تفریح عرب ها در خیابان ها! جديد

مجازات وحشتناک جاسوس اسرائيل در غزه !!! + تصاوير بالاي 18 سال جديد

کليپ وحشتناک زدن سر با شمشير در عربستان !!! (18+) جديد

فتواي جديد فقها درباره ازدواج موقت دختران!!! جديد

مبارزه خونين بوکسور ايراني!+تصاوير (??+) جديد

پيشنهاد بي شرمانه يک اسپانسر به دختران بسکتباليست ايران!!! جديد

تفريحات مايه دارها در ايران!+ تصاوير جديد

پدر و پسرهاي موسيقي در ايران را ميشناسيد + عکس جديد

دختر 1 ساله اي که شبيه پيرزن 80 ساله شده!!!+تصاوير جديد

گرانترين و زيباترين ماشين عروس جهان در اصفهان!+تصاوير جديد

»» ورود به آرشيو مطالب جذاب ...


12255